26-28 грудня у Львові – Всеукраїнський фестиваль-конкурс хорового співу та інструментальної музики

11:30 26 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У Будинку органної та камерної музики та обласній філармонії виступатимуть виконавці з усієї України.

«З 26 до 28 грудня Львів прийматиме ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс хорового співу та інструментальної музики «Галицькі самоцвіти», який проходитиме у будинку Органної та камерної музики на вулиці Степана Бандери, 8 та у Львівській обласній філармонії на вулиці Чайковського,7», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Упродовж двох днів виконавці з усієї України виступатимуть у Львівському будинку органної музики, а 28 грудня відбудеться гала-концерт у Львівській обласній філармонії.

Мета фестивалю – популяризація традиційної культурної спадщини, обмін знаннями, особливостями та досвідом. У програмі – фестиваль-конкурс та гала-концерт, майстер-класи з хорового співу та гри на інструментах, екскурсії:

26 грудня 

Збір учасників на відкриття фестивалю в Галереї мистецтв на вулиці Коперніка, 17. Відкриття фестивалю. Привітання учасників організаторами та журі фестивалю. 

Співочий захід (виконує львівський муніципальний хор «Гомін». Молитва за Україну.

Технічні збори з керівниками, організаційні питання, запис на майстер класи, запис на дискотеку для дітей (місце проведення – Галерея мистецтв на вулиці Коперніка, 17).  

Конкурсний день фестивалю (місце проведення – Будинок органної та камерної музики.

Благочинний концерт (місце проведення: клінічний госпіталь).

27 грудня

Конкурсний день фестивалю (місце проведення – Будинок органної та камерної музики).

Обговорення в журі. Члени журі не зобов'язані повідомляти оцінки та присвоєне колективу місце до гала-концерту. У процесі обговорення члени журі вказують на помилки, відзначають сильні сторони, висловлюють свої побажання (місце проведення –приміщення органного залу).

Концерт органної  та клавесинної музики для учасників. Виконують О.Величко (Львів), А. Прахт (Одеса), О. Чундак (Ужгород).  Будуть виконані твори композиторів Вівальді, Генделя, Каччіні, Куперeна, Бальбатра, Муньера. та інших (місце проведення –приміщення органного залу).

28 грудня

Майстер-класи від відомого народознавця Любомира Кушлика, за кілька хвилин діти зможуть опанувати гру на інструментах та виконати нескладний твір (місце проведення –приміщення органного залу). 

Майстер клас з хорового співу художнього керівника й диригента львівського муніципального хору  «Гомін» Руслана Ляшенка (місце проведення –приміщення органного залу).

Дискотека для дітей – учасників фестивалю. Вечір дружби для учасників.

Гала-концерт, нагородження переможців. Місце проведення: у приміщенні Львівської філармонії.

Також львів’ян та гостей міста запрошують на прем'єру концерту «Старовинні інструменти – сучасний драйв» у приміщенні львівської Філармонії. Виконують лауреати міжнародних та республіканських конкурсів Андрій Прахт (клавесин, basso continuo), Олена Ріхтер (сопрано), Наталія Скрябіна (мандоліна), Людмила Глібова (клавесин).

Організатори висловлюють свою повагу керівникам та бажають усім учасникам нових перемог, хорошого настрою і отримати багато позитивних вражень від фестивалю».

dailylviv.com

До теми

13:56 12 жовтня 2020 р.

Парастас, чин похорону: у Львові повідомили, як прощатимуться з Миколою Петренком

Львів сумує з приводу смерті Миколи Петренка — українського поета, драматурга і публіциста. Сьогодні увечері відбудеться парастас, завтра відомого поета поховають на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу