24-та бригада зі Львівщини запросила на Луганщину заслужених артистів України

11:54 9 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Під час святкової програми в селі Кримське лунали винятково українські музика й поезія.

У селі Кримське, яке знаходиться в безпосередній близькості до лінії розмежування на Луганщині, завітав музично-літературний десант. Вже більше двох років цей населений пункт, розташоване неподалік лінії фронту на сході України, не відвідував ніхто з виконавців.

Але якщо в 2014 році, коли була активна фаза бойових зіткнень, у селі Кримське жили осіб, то зараз – майже тисяча. Відтак завдяки командуванню 24-ї окремої Залізної механізованої бригади імені Данила Галицького з Яворова на Львівщині бригади завітало в Кримське справжнє свято, яке привезли заслужені артисти України Леонід Репета, Леся Горова, заслужений діяч мистецтв України Сергій Архипчук, майстер художнього слова Ольга Банитюк, поетеса Олена О’Лір, громадський активіст, волонтер Олег Білик та поет-пісняр Анатолій Сухий.

Під час святкової програми лунали винятково українські музика та поезія. Свій черговий тур по зоні АТО «Музичний десант» присвятив дню народження Тараса Шевченка.

Про це повідомили сьогодні, 9 березня, в прес-службі міністерства оборони України, де також опублікували світлину з концерту в селі Кримське.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів