24 липня на аукціоні львівських митців збиратимуть кошти на спорудження пам'ятника митрополиту

14:28 22 липня 2015 р.


Фото: zbruc.eu

У п’ятницю в актовій залі Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться благодійний аукціон,кошти від якого підуть на покриття витрат, пов'язаних із спорудженням пам'ятника митрополита Андрея Шептицького.

Початок аукціону – о 17.00, його організатори — громадська організація і фонд “Святий Юр». А напередодні о 16.00 відвідувачі аукціону матимуть змогу оглянути і оцінити запропоновані художні твори.

Свої роботи надали самі художники, колекціонери і меценати. На аукціоні будуть, зокрема, представлені твори таких відомих львівських митців, як Івана Остафійчука, Миколи Андрущенка, Євгена Безніска, Любомира Медвідя, Михайла Демця, Ігора Кузьмака, Віктора Штеця, Володимира Риботицького та інших.

Аукціон буде проводитися і черех Інтернет у режимі он-лайн. Це означає, що виставлені твори зможкть придбати усі охочі за межами Львова і України.

Про це повідомили сьогодні, 22 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі Національного університету «Львівська політехніка».

dailylviv.com

До теми

17:36 30 листопада 2021 р.

Алегоричну скульптуру Моцарта від Моцартеуму та Линів залишать на площі Маланюка у Львові

Депутати Львівської міської ради не підтримали петиції про демонтаж скульптури Франца Ксавера Моцарта на площі Євгена Маланюка. Рішення не набрало потрібної кількості голосів, тож скульптура залишиться на цій площі.

Рубрика: Культура

17:51 29 листопада 2021 р.

У Львові відбудеться ярмарок старовини «Тлум і Крам»

У неділю, 5 грудня, з 11:00 до 19:00 у Центрі архітектури, дизайну й урбаністики відбудеться «Тлум і Крам». 30 учасників з різних куточків України презентують широку палітру товарів.

Рубрика: Культура

16:23 28 листопада 2021 р.

Блогери цинічно тусували у Львові у День пам'яті жертв Голодомору

Цинічне святкування відбулося з нагоди дня народження Олександра Заліска, за акаунтом якого стежать понад мільйон користувачів мережі. Він зібрав найпопулярніших українських блогерів у Будинку вчених, що у Львові.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу