24 квітня у Львові відбудеться концерт-містерія «Страсті Христові»

10:00 24 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

У ЛМР анонсували: «Поєднання духовної музики та євангельських мотивів дозволить кожному глибше поринути в атмосферу Великого посту».

«Уже традиційно у Квітну неділю у Львові відбудеться концерт-містерія «Страсті Христові». Львів’ян запрошують 24 квітня до Собору святого Юра, щоб разом через духовні розважання і музику підготуватися до Страсного тижня та Великодня», – повідомили в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Розпочнеться захід о 18.00. Родзинкою цьогорічного заходу стане виконання композицій з фільму Мела Гібсона «Страсті Христові» (2004). Виконавці – камерний хор «Soli Deo» храму Пресвятої Євхаристії та молодіжний академічний симфонічний оркестр INSO-Львів. Автор проекту і диригент – Анастасія Арбузова.

Також під час містерії капелан Львівської міської ради, отець Павло Дроздяк, читатиме тексти-розважання. Організатори переконані: «Поєднання духовної музики та євангельських мотивів дозволить кожному глибше поринути в атмосферу Великого посту».

На захід запрошують всіх, незалежно від конфесійної приналежності чи поглядів. 

Організатори –Львівська Архиєпархія УГКЦ, ЛМГО «Українська молодь – Христові», Благодійна організація «Фундація Духовного Відродження», проект «Духовна велич Львова», Львівська міська рада та Об’єднання «Самопоміч».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів