23 жовтня у Львові презентуватимуть другу книгу «Вклоняємось доземно українському солдату» (відео)

14:22 22 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Видання про війну на сході України представлятимуть у будинку офіцерів на вулиці Театральній журналісти та один з його героїв.

Завтра, 23 жовтня, об 11.00 у четвертій аудиторії 58-го будинку офіцерів на вулиці Театральній, 22 у Львові, відбудеться презентація другої книги «Вклоняємось доземно українському солдату», створеної військовими журналістами колективу Центрального друкованого органу міністерства оборони України – газети «Народна армія». Про це повідомили сьогодні, 22 жовтня, в прес-службі міністерства оборони України, де також анонсували:

«Ця книга дозволить доторкнутися до історії кожного бійця, який зробив свій внесок у захист рідної землі від російсько-терористичних військ. На презентації книги будуть присутні військові журналісти, матеріали яких увійшли до цього видання, а також один з героїв оповідання. Телефон для довідок: (067) 925-12-34 (Олександр Поронюк)».

dailylviv.com

До теми

10:42 9 квітня 2021 р.

Понад 8 тисяч зареєстрованих пам’яток на Львівщині мають нового культурного захисника

Архітектор та викладач Львівської політехніки Василь Петрик за результатами конкурсу очолив управління охорони об’єктів культурної спадщини департаменту архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу