23 жовтня у Львові презентуватимуть другу книгу «Вклоняємось доземно українському солдату» (відео)

14:22 22 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Видання про війну на сході України представлятимуть у будинку офіцерів на вулиці Театральній журналісти та один з його героїв.

Завтра, 23 жовтня, об 11.00 у четвертій аудиторії 58-го будинку офіцерів на вулиці Театральній, 22 у Львові, відбудеться презентація другої книги «Вклоняємось доземно українському солдату», створеної військовими журналістами колективу Центрального друкованого органу міністерства оборони України – газети «Народна армія». Про це повідомили сьогодні, 22 жовтня, в прес-службі міністерства оборони України, де також анонсували:

«Ця книга дозволить доторкнутися до історії кожного бійця, який зробив свій внесок у захист рідної землі від російсько-терористичних військ. На презентації книги будуть присутні військові журналісти, матеріали яких увійшли до цього видання, а також один з героїв оповідання. Телефон для довідок: (067) 925-12-34 (Олександр Поронюк)».

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу