23-й «Форум видавців» пройде у Львівському палаці мистецтв і ще в 60 локаціях

16:15 19 серпня 2016 р.


Фото: bookforum.ua

«Персоною форуму» буде журналіст і письменник Вітольд Шабловський, який візьме участь у тематичному форумі «Художній репортаж», у межах якого презентуватиме книгу «Танечні ведмеді» та буде учасником дискусій.

«15-18 вересня у Львові відбудеться 23-й «Форум видавців», – повідомили в п’ятницю в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«13 вересня розпочнеться фестиваль «Місто Лема» і відбудеться засідання журі книжкового конкурсу 23-го «Форуму видавців» у Львові. А вже 15-18 вересня у Палаці мистецтв на вулиці Коперника, 17 і ще у 60 локаціях у центрі міста відбудеться сам Форум видавців.

Серед основних заходів 23-го «Форуму видавців» у Львові – 23-й Львівський книжковий ярмарок, 22-га церемонія вручення книжкової премії «Найкраща книга Форуму-2016», 19-та «Ніч поезії та музики non-stop», 13 тематичних форумів, 11-й Львівський міжнародний літературний фестиваль, 7-й Львівський бібліотечний форум спільно з Українською бібліотечною асоціацією, п’ята благодійна акція для людей літнього віку «Третій вік: задоволення від читання», вперше – фестиваль «Місто Лема».

«Star Guest» 23-го «Форуму видавців» у Львові – один з найвідоміших сучасних французьких письменників, публіцист, літературний критик, редактор, автор книг «99 франків», «Уна і Селінджер», «Кохання триває три роки», «Бесіди нащадка епохи» Фредерік Беґбедер. «Персона форуму» – журналіст та письменник Вітольд Шабловський, який візьме участь у тематичному форумі «Художній репортаж», у межах якого презентуватиме книгу «Танечні ведмеді» та буде учасником дискусій. 

Координаторка тематичного форуму «Художній репортаж» Олеся Яремчук зазначила: «До Львова Вітольд приїде якраз після презентації у Польщі нової книги, над якою він працював останні роки – історії про те, як українці в часи Другої світової війни рятували поляків та євреїв. Тож, безумовно, тем для обговорення буде багато». 

Більше інформації, деталей про почесних гостей, спеціальні програми, офіційні заходи та квитки – за посиланням http://bookforum.ua/23-forum-vydavtsiv/».

dailylviv.com

До теми

11:49 19 січня 2022 р.

На площі Ринок у Львові можна зачерпнути освяченої води

Зважаючи на збільшення динаміки захворюваності на COVID-19, цього року у Львові не було традиційного освячення води на свято Богоявлення. Аби уникнути великого скупчення людей, отці провели Чин водосвяття з самого ранку. Відтак, упродовж дня охочі можуть прийти на площу Ринок і набрати свяченої води з резервуара.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу