23 березня у Львові покажуть скандальний мюзикл (відео)

17:30 17 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: pic.com.ua

Російський актор Міхаїл Єфремов і його колеги по проекту критикуватиме в п’яти великих містах України владу та устрій РФ.

У середу, 23 березня, на сцені Львівської опери відбудеться скандальна вистава-мюзикл «Господин Хороший». Наприкінці березня знаменитий російський актор Міхаїл Єфремов і його колеги по проекту у п’яти великих містах України покажуть свою резонансну постановку, яка відкрито, без цензури критикує владу і устрій Росії

23 березня саме зі Львова Міхаїл Єфремов і «Господин Хороший» розпочнуть свій гастрольний тур Україною під назвою «Нарушители границ». Далі у графіку – Одеса (24 березня), Дніпропетровськ (25 березня), Київ (26 березня) і Харків (27 березня).

«Господин Хороший» – телевізійно-сценічне продовження резонансного проекту «Гражданин Поэт», який зібрав мільйони переглядів і завоював нечувану популярність. За задумом своїх творців, «Гражданин Поэт» об’єднував безсоромні, викривальні варіації на вірші поетів-класиків, у яких карикатурно перевтілювався Міхаїл Єфремов. Кожен «художній твір» був сучасним поетичним відгуком на найбільш гучну політичну подію тижня.

У березні 2012-го, після виборів президента Росії, «Гражданина Поэта» поховали. Але після доброго десятка поминок і численних прохань глядачів проект переформатували в «Господина Хорошего». У рамках нового формату в ефірі телеканалу «Дождь» висміювали по шість головних подій тижня. Розширилися і жанри: до уже перевірених пародій на поетичну класику додалися частушки, байки, радянські пісні і хіти шансону.

За час свого існування «Гражданин Поэт» і «Господин Хороший» дали понад 70 концертів у Москві, Санкт-Петербурзі, Нью-Йорку, Лондоні, Києві, Одесі, Берліні… Для березневого туру Україною актори підготували і хіти проекту («Путин и мужик», «ХХ лет – ни хрена нет», «В Кремле зазвонил телефон» та інші), і новинки – відгуки на найновіші події як у Росії, так і в світі.

Спеціально для українських глядачів творці «Господина Хорошего» (поети Орлуша і Дмітрій Биков) готують кілька номерів, присвячених актуальним резонансним подіям в Україні. Це будуть абсолютні прем’єри.

Назва концертів в Україні – «Нарушители границ»: ця назва відображає ставлення команди «Господина Хорошего» до кордонів – ідеологічних, географічних, інформаційних. Обличчя проекту: Міхаїл Єфремов – «Гражданин»: особливого представлення знаменитий актор не потребує. А разом із Єфремовим Україною гастролюватимуть «мозок проекту» Андрєй (Орлуша) Орлов – «Поэт»: найбільш затребуваний поет інтернет-простору російськомовної аудиторії; і «двигун проекту» Андрій Васильєв – «ЮРИЙГАГАРИН»: багаторічний керівник Видавничого Дому «Коммерсантъ» (Росія), засновник і перший головний редактор газети «Коммерсантъ. Украина», лауреат премії «PRESSЗВАНИЕ» 2015 року.

Ціна квитків на виставу-мюзикл «Господин Хороший» у Львівській опері 23 березня – від 350 до 2500 грн. Продаж квитків – на сайті gastroli.ua»

Про це повідомили в журналі «Політика і культура».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів