22 грудня у Львівської філармонії представлять «Різдвяний музичний дарунок»

15:12 21 грудня 2015 р.


Фото: Львівська обласна філармонія

Завтра з 19:00 в Концертному залі імені Станіслава Людкевича лунатимуть духовна музика, шедеври світової класики, прем’єри творів українських композиторів та приємні несподіванки.

«Різдвяний музичний дарунок», заініційований Артуром Микиткою і Львівським камерним оркестром «Академія» у грудні 1995 р., вже в двадцять перше 22 грудня о 19:00 запрошує львів’ян до Концертного залу Львівської філармонії – повідомили сьогодні, 21 грудня, в її відділі реклами та маркетингу «Щоденному Львову». Розповіли також подробиці:

«Особливий настрій цих Святочних вечорів єднає молодих артистів, їх керівників і вдячних слухачів спільною задумою про прожитий рік, надіями на майбутнє. Незмінним учасником всіх «Дарунків» є художній керівник оркестру Мирослав Скорик, а його твори завжди звучать в ті вечори.

Славнозвісна обробка композитором коляд Василя Барвінського кожен раз завершує концерти. З 2000 року разом з оркестром на сцені диригент Ігор Пилатюк. За пульт ставали друзі оркестру Юрій Бервецький, Володимир Сивохіп. Саме на Різдвяних вечорах відбувся в 1998 році дебют оркестру «INSO-Львів» під батутою Гунгардта Матесса, струнну групу якого склав наш оркестр.

Поряд з талановитою студенською молоддю, солістами були відомі виконавці Лідія Шутко, Оксана Рапіта, Етелла Чуприк, Олександр Брусіловський, Володимир Винницький, Анастасія та Назар Пилатюки, Олег Каськів, Максим Брилинський, Руслан Луцик, Володимир Старко, Олександр Божик, хори «Трембіта» і «Глорія». Духовна музика, шедеври світової класики, прем’єри творів українських композиторів та приємні несподіванки звучать у цих програмах. Спеціально для одного з вечорів було написано Віктором Камінським – Концерт для скрипки з оркестром «Різдвяний». Вінчає концерти неперевершене опрацювання Юрієм Ланюком «Щедрика» Леонтовича.

Програма цьогорічного «Різдвяного музичного дарунку» особлива, відбудеться перше виконання нового твору Мирослава Скорика «Покаянний псалом», гостинно виступатиме славетна віолончеліста Наталія Хома, солюватимуть талановиті молоді музиканти у творах Йоганна-Себастьяна Баха та Антоніо Вівальді. Вірний ідеалам прекрасного, оптимістично налаштований, завжди молодий Львівський камерний оркестр «Академія» бажає своїм вірним друзям – слухачам ВЕСЕЛИХ СВЯТ!».

dailylviv.com

До теми

14:34 28 жовтня 2020 р.

«Кінець «сонцесяйної» епохи»: у Львові презентували саркастичну книгу про місто і його мера

Навіть якщо Андрій Садовий обійде Олега Синютку у другому турі виборів і втримається у кріслі міського голови, його епоха однаково скінчилася. Адже того ореолу сонцесяйності й безгрішності, який багато людей бачили над його головою, вже не буде – німб потьмянів і впав на землю.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу