21 вересня у Львові святкуватимуть День Батька

17:28 19 вересня 2014 р.

  • 0


Фото: Роман Балук/ZIK

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, урочистий захід розпочнеться в неділю о 16.00 біля пам’ятника Тарасу Шевченку на проспекті Свободи.

У прес-службі міської ради повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову», що в неділю, 21 вересня, о 16.00 біля пам’ятника Тарасу Шевченку на проспекті Свободи розпочнеться урочистий захід, присвячений Всенародному Дню Батька. Участь у святкуванні візьмуть представники влади міста, громадських організацій та християнських церков м. Львова.

Під час заходу відбудеться спільна міжконфесійна молитва за батьків, чоловіків України та Львова. Окрім того, організатори представлять історію заснування Всенародного Дня Батька.

Святкування продовжать виступи музичних колективів від громадських організацій та церков. Спеціальний гість свята «День Батька» – етногурт «ОЙКУМЕНА».

Захід має на меті підкреслити значення і розуміння у суспільстві ролі та авторитету батька як голови родини, участі його у вихованні дітей, виконання обов’язків не тільки перед сім’єю, а й перед державою. Організатори заходу: Громадська організація «Майбутні батьки України» та Християнська Євангельська Церква «Гефсиманія».

 «Це не просто свято Всенародного Дня Батька, це можливість щороку оновити усвідомлення і розуміння для чоловіків, жінок і дітей важливості батька і батьківства в українській родині, це повага і пошана членів родини до батька», – наголошують організатори.

Довідка: Організатори урочистого заходу Всенародного Дня Батька (ХЄЦ «Гефсиманія») були ініціаторами проведення Першого міжконфесійного форуму в Україні «Відповідальне Батьківство». Резолюцією Форуму став всеукраїнський збір підписів на підтримку громадської ініціативи про заснування Дня батька в Україні.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:24 21 лютого 2020 р.

У Брюховичах буде в бронзі Володимир Івасюк

Пам’ятник українському композитору, автору пісень Володимиру Івасюку, вже готовий. Треба лише підготувати постамент, на якому стоятиме пам’ятник. Виготовив пам’ятник львівський скульптор, брюхівчанин, депутат Брюховицької селищної ради Любомир Кукіль.

Рубрика: Культура

14:48 17 лютого 2020 р.

У центрі Львова облаштують громадський простір

У Львові тривають роботи з капітального ремонту території між вулицею Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів та облаштування там нового громадського простору.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу