20 листопада у Львові відкриють пам’ятник Антоничу

17:45 17 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: 032.ua

У неділю, 20 листопада, о 13:30 біля цирку на вулиці Городоцькій відбудеться церемонія відкриття пам’ятника українському поетові, прозаїку, перекладачеві, літературознавцю Богдану-Ігорю Антоничу.

Про це повідомили сьогодні, 17 листопада, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували, що участь в урочистій церемонії візьмуть участь представники громадських організацій, лемківських об’єднань, літератори, митці, гості та жителі нашого міста, а пам’ятник поету Богдану-Ігорю Антоничу виготовлили з бронзи. Його висота – 4,5 метра.

У міськраді також розповіли, що Львівський пам’ятник Богдану-Ігореві Антоничу стане першим пам’ятником поету в Україні. Ще один є лише в селі Новиця на Лемківщині (тепер це – територія Республіки Польща), де народився поет. Цей пам’ятник встановили ще у 1989 році заходами львівських письменників за ініціативи Романа Лубківського.

Натомість львівський пам’ятник Богдану-Ігорю Антоничу буде встановлений за результатами проведення Всеукраїнського відкритого конкурсу й замовного бліц-конкурсу на кращу концептуальну ідею. Переможцем конкурсу став авторський колектив, до складу якого увійшли скульптор Василь Одрехівський та архітектори Д. Белах, Л. Лібич і О. Матушков.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини