19-20 жовтня у Львові – найбільше свято акустичної музики цієї осені

17:48 17 жовтня 2013 р.

  • 0
  • 3496

У місті Лева готуються до «Lviv Acoustic Fest».
Відео: Юля Касько

Проходитиме воно у міському палаці культури імені Гната Хоткевича.

Як повідомила прес-служба міськради, на фестиваль «Lviv Acoustic Fest» приїдуть найкращі акустичні гурти з усієї України – «Гапочка», «Обійми Дощу», Гуша Катушкін та Марія Чайковська, «К402», «Фіолет», «Один в Каное», «Vivienne Mort», «Illusions», «Freddy Marx Street» та багато інших. А арт-директор фестивалю Єгор Грушин розповів про цей музичний форум наступне:

«Такий фестиваль наразі є найбільшим святом акустичної музики в Україні, він буде вперше у Львові. Раніше було багато спроб провести щось схоже, але це відбувалося в якихось клубах. В Україні є багато різних фестивалів, але фестивалю такого формату ще не було. Звичайно, ми старалися запросити найкращих виконавців зі всієї країни, деякі з них підготували спеціальну акустичну програму, наприклад, гурт «Гапочка», для якого незвично виконувати свої твори в такій обробці».

Своєю чергою, прес-секретар фестивалю Остап Яриш повідомив: «Окрім того, що будуть виступати вже відомі виконавці, які мають свій доробок та брали участь в різних фестивалях, ми також вирішили дати можливість виступити молодим, які лише починають свою музичну кар’єру. Для них був організований конкурс - відбір, і ми намагалися вибрати найкращих. Що цікаво – у Харкові виявилося набагато більше професійних акустичних гуртів, ніж у Львові. У перервах між виступами музикантів антикафе «Коммуна» пригощатиме гостей кавою».

Ціна квитка на два дні фестивалю коливатиметься від 150 до 180 гривень. А придбати їх можна в крамниці «Квітка» на площі Ринок,14. Гості ж з інших міст можуть зробити замовлення на сайті topbilet.com.ua.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:15 22 жовтня 2019 р.

У центрі Львова не відновлюватимуть «Кульбабу»

Консультативна рада при управлінні охорони історичного середовища пропонує законсервувати відкриті фундаменти костелу на площі Галицькій, виявлені під час робіт з реконструкції фонтану «Кульбаба».

Рубрика: Культура

  • 0
  • 909

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ УГП про ціну контролю за владою

Рубрика: Політика

Ліквідація успішних ОТГ

Рубрика: Політика

Ризики опалювального сезону на Львівщині

Рубрика: Економіка

Ринок землі в Україні

Рубрика: Економіка

Аналіз на генетичні захворювання

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу