17-29 березня у Львівському палаці мистецтв відбудеться виставка «Церква Войовнича»

20:20 14 березня 2015 р.


Фото: day.kiev.ua/uk/news/140315-u-lvovi-vidbudetsya-vystavka-cerkva-voyovnycha

Ідея виставки «Церква Войовнича» – апокаліптичний сюжет битви небесного воїнства, Церкви Войовничої, із семиглавим змієм і його ордою.

«У Львові відбудеться виставка «Церква Войовнича». В експозиції – лики авторства 22-річного іконописця Михайла Скопа. Це вже п'ята персональна виставка художника, сформована з робіт, виконаних у техніці українського середньовічного іконопису, наповнених особистим переживанням євангельських сюжетів та діалогом із сучасністю.

Крім того, будуть виставлятися бойові прапори із зображенням святих і хоругва, створені для захисників України. «Продовжуючи традиції українського малярства, у кожній своїй роботі художник прагне досягнути ефекту присутності і емоційного контакту з глядачем», – зазначено в анотації до виставки на сайті Львівського палацу мистецтв. 

Ідея виставки «Церква Войовнича» – апокаліптичний сюжет битви небесного воїнства, Церкви Войовничої, із семиглавим змієм і його ордою. Михайло Скоп проводить аналогію із боротьбою українського народу, що воює проти московського двоголового змія, який хоче загарбати весь світ і стати вище за Бога. Але, каже, захована у символах і прихованих посланнях, ця тема не порушує втаємничення і позачасовості образів –  навпаки, доповнює їх національним значенням і вірою в перемогу правди. Адже духовний фронт не повинен відставати від фронту військового. 

Відкриють виставку «Церква Войовнича» у Львівському палаці мистецтв 17 березня, а триватиме вона до 29 березня. Про це повідомила сьогодні, 14 березня, в київській газеті «День» журналіст Тетяна Козирєва.

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу