17-29 березня у Львівському палаці мистецтв відбудеться виставка «Церква Войовнича»

20:20 14 березня 2015 р.


Фото: day.kiev.ua/uk/news/140315-u-lvovi-vidbudetsya-vystavka-cerkva-voyovnycha

Ідея виставки «Церква Войовнича» – апокаліптичний сюжет битви небесного воїнства, Церкви Войовничої, із семиглавим змієм і його ордою.

«У Львові відбудеться виставка «Церква Войовнича». В експозиції – лики авторства 22-річного іконописця Михайла Скопа. Це вже п'ята персональна виставка художника, сформована з робіт, виконаних у техніці українського середньовічного іконопису, наповнених особистим переживанням євангельських сюжетів та діалогом із сучасністю.

Крім того, будуть виставлятися бойові прапори із зображенням святих і хоругва, створені для захисників України. «Продовжуючи традиції українського малярства, у кожній своїй роботі художник прагне досягнути ефекту присутності і емоційного контакту з глядачем», – зазначено в анотації до виставки на сайті Львівського палацу мистецтв. 

Ідея виставки «Церква Войовнича» – апокаліптичний сюжет битви небесного воїнства, Церкви Войовничої, із семиглавим змієм і його ордою. Михайло Скоп проводить аналогію із боротьбою українського народу, що воює проти московського двоголового змія, який хоче загарбати весь світ і стати вище за Бога. Але, каже, захована у символах і прихованих посланнях, ця тема не порушує втаємничення і позачасовості образів –  навпаки, доповнює їх національним значенням і вірою в перемогу правди. Адже духовний фронт не повинен відставати від фронту військового. 

Відкриють виставку «Церква Войовнича» у Львівському палаці мистецтв 17 березня, а триватиме вона до 29 березня. Про це повідомила сьогодні, 14 березня, в київській газеті «День» журналіст Тетяна Козирєва.

dailylviv.com

До теми

18:08 23 травня 2022 р.

Вигулювання собак і влаштування пікніків заборонять на меморіальній площі у Львові

Виконком ЛМР прийняв рішення щодо проведення конкурсу на кращу проєктну пропозицію меморіального комплексу військових поховань Героїв України на вул. Мечнікова. Тут передбачають військові поховання Героїв України, парк-сквер пам'яті Героїв і меморіальну площу.

Рубрика: Культура

15:20 23 травня 2022 р.

Такого ажіотажу ще не бачив: у Львові погасили нову марку про русскій воєнний корабль, - Козицький

Сьогодні, 23 травня, в День морської піхоти України, а також на 40-ий день після загибелі російського військового крейсеру «Москва», у Львові урочисто спецпогасили марку «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!».

Рубрика: Культура

21:21 19 травня 2022 р.

Новонародженим на Львівщині дарують вишиванки

Десятки матерів пораділи сьогодні першим вишитим оберегам їхніх дітей. Вишиванки отримала малеча у Львівському, Червоноградському і Яворівському районах Львівщини.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу