15 травня у Львові проведуть «Фестиваль сім’ї»

10:25 15 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

Родини матимуть у неділю з 12.00 до 17.00 можливість активно відпочити, позмагатись і творчо представити свої таланти в парку «Знесіння».

«Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році та відзначається щорічно 15 травня. З цієї нагоди управління молоді, сім’ї та спорту ініціює проведення активного «Фестивалю сім’ї», де львівські родини матимуть можливість активно відпочити, позмагатись і творчо представити свої таланти – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Фестиваль сім’ї» відбудеться у парку «Знесіння» 15 травня з 12.00 до 17.00. А готують його дитячі клуби Львова, Львівська обласна організація багатодітних сімей «Щаслива родина», громадська організація «Центр розвитку сім’ї, батьківства та дитини «Тато, мама, я», волонтери Львівського міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді.

Координатор дитячих клубів Львова, спеціаліст управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Ліна Полихата зазначила: «Ми захотіли зробити таке свято для сімей, але у форматі гарного, сімейного відпочинку. Ми побудували формат нашого заходу таким чином, щоб розмістили всі локації. Це будуть мистецькі локації, де будуть майстер-класи, спортивні локації, де можна буде пограти у волейбол, футбол, військово-патріотичні точки, спортивні естафети, де будуть змагатися сімейні команди. 

Усі змагання, усі активності, які ми пропонуємо, власне, на Фестивалі сім’ї, мають на меті об’єднати сім’ю, показати сім’ю в її цілісності, в багатогранності. Щоб кожна дитина, кожен батько був гордий за те, що він виховує хороших, гарних дітей. Адже ми усі знаємо, що основою нашого міста, нашої держави є гарна, успішна родина», - 

Програма фестивалю: мистецькі майстер-класи: фейс-арт, аквагрим; солом’яні ангелики; еко-браслети зі шкіри та гумок; орігамі, паперова пластика, аплікація; лялька-мотанка; вироби з паперу у 3D; народні ігри, співи, забави; танцювальний майстер-клас.  

Спортивні локації: волейбол; футбол; спортивні змагання «Тато, мама, я», перетягування линви; армреслінг «Найсильніший тато»; йога для мам з дітьми; метання гранати;  мотузкова лазанка; стрільба з лука.

Від ГО «Центр розвитку сім’ї, батьківства та дитини «Тато, мама, я»: майстер-клас з сімейної арт-терапії; майстер-класи по рукоділлю, букети з цукерок, фігурки з надувних кульок, виготовлення заколок; наукові експерименти; музичний марафон; сімейні настільні ігри; квіткова арка для фото.

Програма «Фестивалю сім’ї»

11.30-15.00 – реєстрація сімей

12.00-16.00 – робота мистецьких майстерень – біля адміністрації парку «Знесіння» зі сторони вул. Довбуша

12.20-12.30 – урочисте відкриття «Фестивалю сім’ї» на центральній галявині парку. Оголошення усіх локацій та програми фестивалю.

12.30-16.00 – проведення спортивних точок: волейбол, футбол, армреслінг, йога для мам; військово-патріотичної – кидання гранат; мотузкова лазанка.

На центральній галявині:

12.00-16.00 – анімаційна дитяча зона

12.30-13.30 – сімейні спортивні змагання «Тато, мама, я»

13.30-14.30 – сімейний квест «Щаслива родина»

14.00 – конкурс з армреслінгу для батьків «Мій тато найсильніший» 

15.00 – перетягування линви – сімейні команди 

16.00-17.00 – концерт «Таланти багатодітних родин» – центральна галявина

17.00 – нагородження найактивніших родин, закриття фестивалю.

Ведучий «Фестивалю сім’ї» – Олег Пригода. спонсори та партнери «Фестивалю сім’ї» – туристична фірма «Відвідай тур», банк «Львів», Аквапарк «Пляж» та дитячий парк «Дитяча планета». 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини