14 травня у Львові представлять першу в Україні колекцію одягу для дітей з особливими потребами

11:28 14 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: ukraine-live.com

Під час показу на подіум вийдуть 15 особливих дітей – з синдромом Дауна, розладом спектру аутизму, дитячим церебральним паралічем, а також дівчата і хлопці з вадами слуху і зору, віком від п’яти до 16-ти років.

«У суботу, 14 травня, о 17:00, в рамках «Дитячого форуму видавців» у Львові, за ініціативи дизайнера Катерини Кароль і ГО «Батьки Джерела» та за підтримки ТМ «DUNA», вперше в Україні відбудеться показ колекції одягу, створеної для дітей з особливими потребами», – повідомили сьогодні, 14 травня, «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Під час показу на подіум вийдуть 15 особливих дітей – з синдромом Дауна, розладом спектру аутизму, дитячим церебральним паралічем, а також дівчата і хлопці з вадами слуху і зору, віком від п’яти до 16-ти років. Помилково вважати, що люди з особливими потребами не люблять чи не повинні гарно одягатися і бути модними. І цей показ – яскравий приклад цього.

По-особливому красиві діти у стильному одязі можуть і повинні бути серед нас, бо вони – невід’ємна частина відкритого громадянського суспільства. Катерина Кароль розповіла: «Ідея створення колекції для дітей з особливими потребами виникла вже давно, ще на початку дружби з творчими майстернями центру «Джерело». Власне, показом хотілось би звернути увагу громадськості на проблему поваги, розуміння та сприйняття інакшості, особливості кожної дитини, адже ми всі є особливими – у кожного свої потреби, бажання та можливості. Наші діти і ми, дорослі, маємо розуміти та поважати бажання дітей та батьків жити повноцінним щасливим та яскравим життям».

Натомість голова ГО «Батьки Джерела» Юлія Аронова зазначила: «У розвинутих країнах подібні покази – дуже модно і актуально, вони збирають аншлаги! В Україні  це відбувається вперше, але я переконана, що не в останнє, бо насправді людей, які готові створювати такі акції і насолоджуватися ними є більше, ніж достатньо!».

Контактні особи: Юлія Аронова, (098) 00-34-181, borzhok@gmail.com, Катерина Кароль (093) 000-80-48.

ГО «Батьки Джерела» – громадська організація, створена батьками дітей з особливими потребами у 2010 році. На сьогодні об’єднує більше 30 родин. Серед її членів є також ті, хто не маючі дітей з інвалідністю, опікується їх долею та допомагає відстоювати право на гідне життя.

«Kateryna Karol» – український бренд одягу ready-to-wear та аксесуарів. Одяг Kateryna Karol поєднує сучасні простоту та інтелектуальність. Дизайнер працює з натуральними матеріалами, тяжіє до трикотажу, використовує як лаконічний простий крій, так і більш об’ємні каркасні геометричні форми, акцентує на навмисне необроблених, незавершених деталях, активно застосовує контрасти – в матеріалах, обробці, кольорах, тонові градації. У колекціях «Kateryna Karol» багато ручної роботи. Всі речі орієнтовані на практичність і використання в умовах енергійного сучасного життя».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини