14 серпня Польща також запроваджує червону, жовту та зелену зони

23:37 13 серпня 2020 р.

У 19 польських повітах запровадили обмеження, пов’язані з епідемією коронавірусу. Ці повіти увійдуть у жовті та червоні зони.

Поо це інформує Польське радіо.

Починаючи від п’ятниці, 14 серпня, у 19 польських повітах запровадять обмеження, пов’язані з епідемією коронавірусу. Ці повіти увійдуть у так звані жовті та червоні зони, тобто зони, де зареєстровано збільшення нових випадків зараження коронавірусом.

Про це повідомив віцеміністр здоров’я Януш Цєшинський. Політик зауважив, що 95% повітів на території Польщі належить до «зеленої зони», а поділ на зони має на меті адаптувати обмеження до реальної епідемічної ситуації.

14 серпня до «червоної зони» включать такі повіти та міста: Новосондецький, Новий Санч, Рибніцький, Руда Сілезька, Остшевський, Вєлюнській, Рибнік, Ястшембє- Здруй. У «жовтій зоні»  будуть такі повіти та міста: Пщинський, Цєшинський, Вєрушовський, Жори, Рацібожський, Лімановський, Новотарський, Ґраєвський, Біла Підляська.

У «червоних» повітах введено обов’язок прикривання нижньої частини обличчя у громадському просторі. Весілля та інші родинні заходи можуть нараховувати не більше 50 учасників. У ресторанах та костелах може перебувати одна особа на 4 кв.м. У кінотеатрах може бути зайнятими 25% місць. У фітнес-клубах діє обмеження одної особи на 10 кв.м.

У «жовтих» повітах немає обов’язку прикривання нижньої частини обличчя в публічному просторі. Соціальне дистанціювання визначено на 1,5 метри. Ліміт учасників весіль та інших родинних заходів — 100 осіб. У ресторанах діє обмеження одної особи на 4 кв.м. У кінотеатрах можуть бути заповненими 25% місць. Ліміти у фітнес-клубах визначено на одну особу на 7 кв.м.

Додамо, новий поділ на карантинні зони: Самбір потрапив у червону.

dailylviv.com

До теми

11:49 19 січня 2022 р.

На площі Ринок у Львові можна зачерпнути освяченої води

Зважаючи на збільшення динаміки захворюваності на COVID-19, цього року у Львові не було традиційного освячення води на свято Богоявлення. Аби уникнути великого скупчення людей, отці провели Чин водосвяття з самого ранку. Відтак, упродовж дня охочі можуть прийти на площу Ринок і набрати свяченої води з резервуара.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу