14 серпня Польща також запроваджує червону, жовту та зелену зони

23:37 13 серпня 2020 р.

У 19 польських повітах запровадили обмеження, пов’язані з епідемією коронавірусу. Ці повіти увійдуть у жовті та червоні зони.

Поо це інформує Польське радіо.

Починаючи від п’ятниці, 14 серпня, у 19 польських повітах запровадять обмеження, пов’язані з епідемією коронавірусу. Ці повіти увійдуть у так звані жовті та червоні зони, тобто зони, де зареєстровано збільшення нових випадків зараження коронавірусом.

Про це повідомив віцеміністр здоров’я Януш Цєшинський. Політик зауважив, що 95% повітів на території Польщі належить до «зеленої зони», а поділ на зони має на меті адаптувати обмеження до реальної епідемічної ситуації.

14 серпня до «червоної зони» включать такі повіти та міста: Новосондецький, Новий Санч, Рибніцький, Руда Сілезька, Остшевський, Вєлюнській, Рибнік, Ястшембє- Здруй. У «жовтій зоні»  будуть такі повіти та міста: Пщинський, Цєшинський, Вєрушовський, Жори, Рацібожський, Лімановський, Новотарський, Ґраєвський, Біла Підляська.

У «червоних» повітах введено обов’язок прикривання нижньої частини обличчя у громадському просторі. Весілля та інші родинні заходи можуть нараховувати не більше 50 учасників. У ресторанах та костелах може перебувати одна особа на 4 кв.м. У кінотеатрах може бути зайнятими 25% місць. У фітнес-клубах діє обмеження одної особи на 10 кв.м.

У «жовтих» повітах немає обов’язку прикривання нижньої частини обличчя в публічному просторі. Соціальне дистанціювання визначено на 1,5 метри. Ліміт учасників весіль та інших родинних заходів — 100 осіб. У ресторанах діє обмеження одної особи на 4 кв.м. У кінотеатрах можуть бути заповненими 25% місць. Ліміти у фітнес-клубах визначено на одну особу на 7 кв.м.

Додамо, новий поділ на карантинні зони: Самбір потрапив у червону.

dailylviv.com

До теми

13:43 17 вересня 2020 р.

Капела “Дударик” отримає національний статус

16 вересня 2020 року Кабінет Міністрів схвалив проект указу Президента “Про надання комунальному закладу Львівської обласної ради Львівська державна академічна чоловіча хорова капела “Дударик” з колективом-супутнім хором хлопчиків статусу національного”.

Рубрика: Культура

10:31 14 вересня 2020 р.

Шостий Ґендерний форум для регіональних медіа буде онлайн

Волинський прес-клуб, Гендерний центр Волині та Медійна програма в Україні, Internews запрошують журналісток і журналістів усіх областей України на п’ятий Ґендерний медіа-форум, який відбудеться 18 вересня 2020 року онлайн.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу