14 березня у Львові виступить Келвін Джонс – автор саундтреків до відомих американських фільмів

22:22 5 березня 2015 р.


Фото: Львівська обласна філармонія

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» у відділі реклами та маркетингу обласної філармонії, 14 березня о 18:00 на її сцені вперше Львівської філармонії з авторською програмою виступить успішний, неординарний, талановитий композитор, піаніст і автор саундтреків до відомих американських кінофільмів Келвін Джонс.

У відділі реклами та маркетингу обласної філармонії повідомили в четвер «Щоденному Львову», що 14 березня о 18:00 на її сцені вперше Львівської філармонії з авторською програмою виступить успішний, неординарний, талановитий композитор, піаніст і автор саундтреків до відомих американських кінофільмів Келвін Джонс. У повідомленні також конкретизують: 

«Виступи Келвіна Джонса відрізняються від звичайних концертів класичної музики і завжди приваблюють молоду аудиторію. Келвін представить свої кращі хіти за 20 років творчості, включаючи твір «Whitewater Chopped Sticks», який допоміг здобути корону Міс Америка 2012.

Це відома композиція Келвіна, створена на основі простої вправи для гри на фортепіано. Тереза Скенлан, володарка титулу «Міс Небраска», звернулася до Келвіна, щоб пройти підготовку для виступу на конкурсі Міс Америка. Після навчання вона виконала «Whitewater Chopped Sticks» перед телевізійною аудиторією майже в 14 мільйонів глядачів, завдяки чому отримала вищий бал і виграла титул «Міс Америка». 

У програмі концерту є деякі створені Келвіном саундтреки, один з них – «After the Conquest», звучить в відомому документальному фільмі «2016: Америка Обами». Цей фільм є другим найкасовішим фільмом в історії документального кіно.

Цікаво, що починаючи роботу над створенням саундтреку до цього фільму, композитор упродовж трьох місяців навіть не знав для кого працює. Згодом з’ясувалося, що Келвін співпрацює з відомим продюсером Джеральдом Моленом, який продюсував фільми «Парк Юрського періоду», «Список Шиндлера», «Хрещений Батько».

Такими цікавими сюрпризами наповнене усе життя Келвіна. Часто на створення музики Келвіна надихають відомі класичні твори.

Музика, яку пише Келвін Джонс, свіжа і оригінальна, атмосферна. Вона навдивовиж мелодійна і глибоко емоційна. Сам  композитор називає цей стиль новою класикою – «new classic».

У концерті Келвін виконає хіт нової класики «October» (Жовтень), що незмінно захопить меломанів.  Одна з останніх робіт Келвіна – «Faith and Hope» («Віра і надія») надасть слухачам  натхнення в ці непрості  для України дні. Композиція є яскравим виразом життєвої філософії композитора – тільки Бог дає віруючим людям справжню надію, тільки віра є основою життя в будь-які буремні часи.

Інша цікава композиція, що прозвучить в концерті, – «Celtic Joy» (Кельтська радість). В ній слухачі впізнають знайому мелодію з відомого класичного твору.

Аранжування та оркестровку  «Celtic Joy» Келвін робив у співпраці з диригентом Нуром Омурбаєвим під час підготовки до концерту з філармонічним оркестром Киргизстану, яким керує Нур. Запрошення на гастролі в Бишкек стало несподіванкою і цікавим досвідом для Келвіна.

Музика розширює географію подорожей Келвіна. І він радий співпрацювати з різними музикантами. Так, досвід виступів в Україні, як каже Келвін, приносить надзвичайне задоволення завдяки високому професійному рівню українських музикантів та спілкуванню з чудовими гостинними людьми України. Тож нове знайомство і виступ з оркестром «Віртуози Львова», Келвін впевнений, буде цікавим і незабутнім.

Звичайно, ми розповіли тільки про деякі твори Келвіна Джонса, що прозвучать в концерті. Слухачі зможуть насолодитися виконанням авторської музики іноземного гостя разом з оркестром «Віртуози Львова», а також сольним виконанням Келвіном Джонсом власних творів.

Ольга Максим’як, відділ реклами та маркетингу Львівської філармонії (тел.: 0981301061)».

dailylviv.com

До теми

21:21 19 травня 2022 р.

Новонародженим на Львівщині дарують вишиванки

Десятки матерів пораділи сьогодні першим вишитим оберегам їхніх дітей. Вишиванки отримала малеча у Львівському, Червоноградському і Яворівському районах Львівщини.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу