13 травня в галереї Львівської національній академії мистецтв відкриють виставку «Присутність»

17:58 11 травня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в прес-службі міської ради «Щоденному Львову», 13 травня о 15.00 у галереї національній академії мистецтв на вулиці Кубійовича, 38 (подвір’я лабораторного корпусу) відбудеться відкриття виставки «Присутність»

У Львівської національній академії мистецтв розповіли також:

«Виставка «Присутність» – це синтез скульптурної та живописної експозиції в межах одного виставкового простору. Живопис представлений роботами студента 4 курсу – Миколи Мудрика  (факультет ОМІР, спеціальність – реставрація творів мистецтва), скульптура – Тараса Поповича (аспірант ЛНАМ). На живописних полотнах митець вуалює власну присутність, робить натяк на щось конкретно чуттєве, асоціативне. 

Присутність естетичного образу зводиться до інтимного споглядання, в якому зображене сприймається як реальне. Кожен предмет виражає певний бік сутності, яка завжди проявляється в конкретних предметах чи процесах. 

Ідея ж скульптурної складової – створення просторових об’єктів, не використовуючи замкнутих площин чи внутрішнього наповнення. Пошуки лаконічної та доступної пластичної мови для форми та об’ємів, які є максимально виразними для сприйняття. 

Автор залишає можливість глядачу самостійно синтезувати відчуття, створюючи в уяві цілісні образи. Адже мистецтво – це не лише мислення в образах, воно є також мисленням пластичної присутності. 

Творчий тандем молодих авторів є легким натяком на те, яким цікавим може бути поєднання різних художніх жанрів. За словами авторів, їх поєднують естетизм, чуттєвість, ілюзорність, що змушують «бути» разом з життям художнього образу». 

Експозиція виставки «Присутність» триватиме до 31 травня 2015. Години роботи галереї: понеділок – п’ятниця, 10:00 – 16:00».

Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

13:56 12 жовтня 2020 р.

Парастас, чин похорону: у Львові повідомили, як прощатимуться з Миколою Петренком

Львів сумує з приводу смерті Миколи Петренка — українського поета, драматурга і публіциста. Сьогодні увечері відбудеться парастас, завтра відомого поета поховають на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу