13-15 травня у Львові виставлятимуть реліквії святого Івана Павла ІІ

11:12 10 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: galinfo.com.ua

Експозицію розгорнуть у каплиці міськради, на парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ та на римо-католицькій парафії Івана Павла ІІ.

«З 13 до 15 травня у Львові перебуватимуть реліквії святого Івана Павла ІІ», – повідомили сьогодні, 10 травня, «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Вшанування особистих речей святого Отця відбудеться з нагоди 35-ї річниці замаху та спасіння його життя. Реліквії виставлятимуть у каплиці Львівської міської ради, на парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ та на римо-католицькій парафії Івана Павла ІІ у Львові.

Львів’яни та гості міста матимуть змогу помолитися біля особистих речей Івана Павла ІІ та фігури Матері Божої Фатімської. У короні цієї фігури розміщена копія кулі, якою було здійснено постріл під час замаху на Папу Римського у травні 1981 року. Також серед реліквій є медалі та монети, видані Ватиканом.

«Ці речі мають стати нагодою згадати вчення Івана Павла ІІ, Божу опіку під час замаху на нього та, водночас, вказати на сьогоднішнє Боже Провидіння над Україною. Особисті кухонні приладдя нагадують про необхідність того, щоб родина збиралася за спільним столом хоча б раз на день», – розповів настоятель Римо-католицької парафії св. Івана Павла ІІ – отець Григорій Драус.

За його ловами, паломництво реліквій до Львова триває як вшанування 35-ї річниці замаху на Івана Павла ІІ та буде ще однією нагодою для спільної молитви за мир в Україні. Також львів’янам нагадають Його промови, виголошені під час візитів до Львова та Києва.

Організатори: управління внутрішньої політики Львівської міської ради, Римо-католицька парафія святого Йоана Павла ІІ та Греко-католицька парафія Різдва Пресвятої Богородиці. Привезе реліквії до України Кшиштоф Вітковський, власник Музею Монет і Папських Медалей у Ченстохові (Польща).

Програма перебування реліквій св. Івана Павла ІІ у Львові:

П’ятниця, 13 травня

11.00-18.00 – виставлення реліквій у каплиці Львівської міської ради на площі Ринок, 1.

19.00– римо-католицька служба і хресна хода з фігурою Матері Божої Фатімської (Храм Стрітення Господнього (м. Львів, вул. Винниченка, 30).

Субота, 14 травня

9.00-18.00– виставлення реліквій у каплиці Львівської міської ради на площі Ринок, 1.

12.00– молитва з частиною Знаків на Іподромі (біля Папського хреста) на вулиці Стрийській, 119. Хресна хода вулицею Стрийською, родинний фестиваль на території майбутньої будівлі парафії святого Йоана Павла ІІ.

Неділя, 15 травня

08.00-21.00 – виставлення реліквій на парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ на проспекті Червоної Калини, 70.

12.00 – римо-католицька служба з частиною Знаків у каплиці Філософсько-богословського факультету УКУ на вулиці Хуторівка, 35а».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини