У Львові презентуватимуть міжнародну фотовиставку

15:54 11 серпня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У галереї Василя Пилип’юка на вулиці Стецька будуть представлені фотографії відомих майстрів з різних куточків Земної кулі.

«12 серпня о 17:00 у галереї Василя Пилип’юка на вулиці Стецька, 3а відбудеться урочисте відкриття міжнародної фотовиставки у Львові в галереї відомого українського фотографа Василя Пилип'юка – повідомили сьогодні, 11 серпня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«В основу виставки лягли фотографії переможців міжнародних фотосалонів «Ukrainian Photo Awards», «Photo Travel Awards» і «Kiev Photo Salon». Членом журі «Kiev Photo Salon» був видатний фотомитець, президент видавництва «Світло і Тінь»Василь Пилип'юк, який зазначив: «Я до кожного свого творчого звіту ставлюся дуже відповідально. Мені приємно те, що сьогодні ми маємо змогу спілкуватися із найкращими майстрами світу з виставкою, яка відбудеться завтра о 17:00 у моїй галереї»,.

У салонах взяли участь понад 1500 фотографів з 60 країн світу. Організатор міжнародних фотосалонів Олексій Анісімов відзначив: «Для мене велика честь виставляти роботи міжнародних авторів у галереї Василя Пилип’юка. Це буде мікс фоторобіт з декількох міжнародних салонів під патронатом трьох міжнародних організацій – це китайська, американська та французька організації. Буде представлено більше, ніж 50 робіт на різні тематики. Будуть кольорові, чорно-білі роботи, природа, тваринний світ, пейзажі, люди, фотожурналістика». 

На виставці будуть представлені фотографії відомих майстрів з різних куточків Земної кулі. Фотографії були зроблені в Азії, Африці, Центральній і Південній Америці, а також в Арктиці і в Антарктиці. І, звичайно ж, в Україні.

На виставці буде представлена друкована експозиція і слайд-шоу кращих фотографій. Можна буде поспілкуватися з фотографами і членами журі».

dailylviv.com

До теми

11:49 19 січня 2022 р.

На площі Ринок у Львові можна зачерпнути освяченої води

Зважаючи на збільшення динаміки захворюваності на COVID-19, цього року у Львові не було традиційного освячення води на свято Богоявлення. Аби уникнути великого скупчення людей, отці провели Чин водосвяття з самого ранку. Відтак, упродовж дня охочі можуть прийти на площу Ринок і набрати свяченої води з резервуара.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу