11 жовтня у Львові – Книжковий розпродаж «Видавництва Старого Лева»

10:28 7 жовтня 2014 р.

  • 0


Фото: tvoemisto.tv

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, в суботу, з 12.00 до 17.00 у Дворику Старого Лева на вулиці Лемківській, 15А спеціально для літніх людей, пенсіонерів, дідусів і бабусь, які прийдуть на акцію з внуками, передбачені суттєві знижки на видання Старого Лева.

У прес-службі міської ради повідомили у вівторок «Щоденному Львову», що 11 жовтня, в суботу, з 12.00 до 17.00 у Дворику Старого Лева на вулиці Лемківській, відбудеться Книжковий розпродаж «Потрібні люди». У повідомленні також конкретизують:

«Акцію організовує Видавництво Старого Лева. Спеціально для літніх людей, пенсіонерів, дідусів і бабусь, які прийдуть на акцію з внуками, під час гаражного розпродажу передбачені суттєві знижки на видання Старого Лева.

Серед книжок, представлених на розпродажі, будуть і старі видання за зниженими цінами, і найсвіжіші новинки видавництва. Головний редактор «Видавництва Старого Лева» Мар’яна Савка зазначив також:

«Вік людини – це зовсім не вирок. Але часто наше суспільство не готове визнавати людей у віці не просто людьми на рівні, але й особливо важливими людьми.

На жаль, держава зосереджена на тому, аби вичавити з активної людини всі сили, скористатися вповні її багаторічною працею, а коли літня людина залишається поза роботою, вона часто опиняється в певній суспільній порожнечі, без соціального захисту, без достойної матеріальної винагороди. І оскільки нам, громадянському суспільству, звичайним небайдужим людям випадає ця щоденна роль коригувати недоліки держави, - ми повинні усвідомити, що всім нам потрібна нова суспільна парадигма у ставленні до свого віку і життєвих перспектив літніх людей». 

Унікальна можливість: перші 1000 книжок будуть продані пенсіонерам з додатковою знижкою 20 грн. від акції «Третій вік – задоволення від читання» від ГО «Форум видавців». Купон на знижку можна буде отримати під час акції з 12 до 17 години, показавши пенсійне посвідчення.

У програмі заходу: хороша музика, добра кава, зустрічі з поетами та письменниками, майстер-класи для дітей та дорослих. Адреса: Дворик Старого Лева, вул. Лемківська, 15а (бічна вул. Хімічної).

Партнери та друзі заходу: Холдинг емоцій «!Фест», радіо «Львівська хвиля», Молодіжна комісія УГКЦ, ГО «Форум Видавців».

Програма майстер-класів:

12:00-13:00 – «З бабусиної скрині» – майстер-клас від Тані Пилипець з виготовлення прикрас на одяг у вигляді квітів.

13:00-14:00 – Художній майстер-клас від ілюстратора Мар'яна Пирожка за мотивами книжки Андрія Куркова «Маленьке левеня і львівська мишка».

14:00-15:00 – Кулінарно-розважальний майстер-клас від Тані Пилипець за мотивами книжки Дар’ї Цвєк «Малятам і батькам».

15:00-16:00 – «Колаж щастя» – майстер-клас від арт-студії «Жовті ножиці» (проводить Катя Паньків).

16:00-17:00 – «Почитай онукам книжку» – майстер-клас родинного читання від Оксани Думанської.

Контактна особа: Вікторія Міщук, керівник соціальних проектів та програм Видавництва Старого Лева, тел. 0932580585, vikami@gmail.com».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:24 21 лютого 2020 р.

У Брюховичах буде в бронзі Володимир Івасюк

Пам’ятник українському композитору, автору пісень Володимиру Івасюку, вже готовий. Треба лише підготувати постамент, на якому стоятиме пам’ятник. Виготовив пам’ятник львівський скульптор, брюхівчанин, депутат Брюховицької селищної ради Любомир Кукіль.

Рубрика: Культура

14:48 17 лютого 2020 р.

У центрі Львова облаштують громадський простір

У Львові тривають роботи з капітального ремонту території між вулицею Винниченка й оборонним муром ансамблю Бернардинів та облаштування там нового громадського простору.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу