11 грудня при Покровському соборі у Львові започаткують братські студії

11:08 11 грудня 2015 р.


Фото: velychlviv.com

Заняття розпочнуться в п’ятницю о 19.00 і відбуватимуться щоп’ятниці.

«У Львові при Покровському соборі Української Православної Церкви Київського Патріархату на вулиці Грушевського, 2 започатковують братські студії. Заняття розпочинаються у п’ятницю, 11 грудня, о 19.00 і відбуватимуться щоп’ятниці. До участі запрошують молодь», – повідомили сьогодні, 11 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«Львівські братські студії утворилися з благословення владики Димитрія, митрополита Львівського і Сокальського УПЦ КП. Заняття відбуватимуться у формі викладу теми та обговорення.

Вивчатимуть богослів’я, Священне Писання (Старий і Новий Завіт) та Церковну історію. Навчатимуть священики кафедрального собору, які є також викладачами Львівської православної богословської академії. Серед них – отці Артемій Бабленюк і Михайло Сивак та інші. Розмовлятиме з молоддю під час студій також владика й доктор церковно-історичних наук Димитрій, 

Один з ініціаторів студій, отець Михаїл Сивак, розповів: «Церква завжди, окрім головної місії звершення Таїнств і богослужінь, проводила зустрічі з молоддю. У древній Церкві був цілий інститут оголошених, тобто тих, хто готувався до хрещення і проходив навчання головних догматів християнства. Пізніше були братські школи, на даний час – недільні школи, крім того, практикуються різноманітні курси, зустрічі, реколекції. Тож ми вирішили організувати Львівські братські студії. Мета таких зустрічей – вивчення істин християнської віри».

Ті, хто завершить студії та успішно складе іспит чи представить свій проект, отримають сертифікат катехита, який дасть змогу стати викладачем парафіяльної недільної школи.

Детальна інформація за телефоном: (096) 450 40 00 (Марія)».

dailylviv.com

До теми

13:56 12 жовтня 2020 р.

Парастас, чин похорону: у Львові повідомили, як прощатимуться з Миколою Петренком

Львів сумує з приводу смерті Миколи Петренка — українського поета, драматурга і публіциста. Сьогодні увечері відбудеться парастас, завтра відомого поета поховають на Личаківському кладовищі.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу