10 лютого у Львові пом'януть Андрія Кузьменка

13:34 10 лютого 2016 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

У концертному залі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини на вулиці Вахнянина виконуватимуть пісні з репертуару гурту «Скрябін».

«10 лютого о 14:00 в концертному залі Центру творчості дітей та юнацтва Галичини «Погулянка» на вулиці Вахнянина, 29, відбудеться захід вшанування пам’яті лідера колективу «Скрябін», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«До участі залучені творчі колективи на чолі з президентом районного, регіонального та міського учнівського парламенту. На вечір пам’яті підготовлені виступи, які включають в себе репертуар колективу «Скрябін». 

Захід проводиться за підтримки департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації, управління освіти Львівської міської ради, КЗ ЛОР «Львівський обласний центр науково технічної творчості учнівської молоді» та центру дитячої та юнацької творчості Залізничного району. Почесними гостями заходу будуть батька Андрія Кузьменка – пан Віктор та пані Ольга. У заході беруть участь лідери учнівського самоврядування району та міста».

dailylviv.com

До теми

20:19 25 жовтня 2021 р.

Монахиня зі Львова посіла призове місце на міжнародному конкурсі композиторів у Відні

Контемплятивна сестра-редемптористка Марія (Слєпченко) посіла 2 місце на міжнародному конкурсі композиторів у Відні. Цей конкурс відбувся під егідою Віденської консерваторії імені Шуберта.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу