10-11 жовтня у Львові відбудеться фестиваль «Країна Мрій» (відео)

10:20 10 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: 032.ua

Мистецьке дійство пройде просто неба – в Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай».

«10-11 жовтня у Львові відбудеться фестиваль «Країна Мрій». Мистецьке дійство відбудеться просто неба – в Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

Організатори «Країни Мрій» зазначили: «Наш фестиваль вирізняється не лише музичним дійством, але й ярмарковим розмаїттям. Це – алея народних ремісників, книжковий ярмарок, автентичні майстер-класи, де у живому часі виробляють неймовірні витвори людської фантазії, виставка народного малярства, дитяча галявина, етнічні кухні тощо». 

«Країна Мрій» – найбільший в Україні та найвідоміший у світі український фестиваль, де збуваються мрії та дива. Керманичем та ідейним натхненником фестивалю є музикант і громадський діяч Олег Скрипка.

12 років зусиллям організаторів фестивалю та волонтерів, ніби на неймовірному 3-Д принтері, на наших очах формується українська самобутність, карбуються нові грані відомих артистів та запалюються нові яскраві зірки.

Організатори фестивалю закликають: «Плекаємо українську культуру. Робимо її актуальною і модною в Україні та світі».

Адреса проведення: Львів, Музей народної архітектури та побуту «Шевченківський гай».  Детальна інформація та програма фестивалю – на сайті http://www.krainamriy.com, а також – в інтернет-мережі «Facebook»: https://www.facebook.com/krainamriy

Продаж квитків: https://lviv.karabas.com/ua/krayina-mrij-lviv».

На свято запрошують усіх небайдужих до української пісні. Найбільш почесними гостями будуть захисники української держави на Сході України – військові, учасники АТО.

Як повідомили організатори, свою участь у фестивалі вже підтвердили такі гурти, як «Ле Гранд Оркестра», «Пікардійська Терція», «ТНМК», «Тартак», «Астарта», «Плач Єремії», «Мандри». Музикант, ідейний натхненник фестивалю «Країна Мрій» Олег Скрипка розповів:

«Країну мрій» ми започаткували в 2004 році в Києві, і проводили його вже 12 разів. Це етнічний фестиваль, який присвячений відродженню та підтримці українських традицій. Традиції стають сучасними і впроваджуються в наше життя.

У Львові ми проводитимемо втретє цей фестиваль і хочу зазначити, що Львів – наш найкращий партнер.  Десь півроку тому до нас зателефонував директор Шевченківського гаю, сподіваюсь, що завдяки його ініціативі та підтримці міської ради ми зробимо фестиваль на високому рівні.

Ми приурочуємо «Країну мрій» до свята Покрови – це козацьке свято. Козацька велич зараз відроджується в Україні, цей козацький дух зараз нам дуже потрібен, щоб перемогти ворога, а козацька пісня вкрай важлива і має високу стратегічну і політичну роль. 

Цього року сам фестиваль буде більш роковий, адже козацькі пісні, які співає молодь, є роковими. Будуть такі гурти, як «Тартак», «ТНМК», «Воплі Відоплясова».

У Києві ми робили сцену сучасної кобзарської пісні, де виступали молоді виконавці. Також може буде електронна сцена, де буде модне зараз поєднання електронної та етнічної музики».

Уже втретє «Країна Мрій» пройде на численних сценах та майданчиках «Шевченківського гаю» у Львові. Широкою музичною палітрою львів’яни та гості міста будуть насолоджуватися упродовж двох фестивальних днів на Великій музичній сцені, Танцювальній галявині, Кобзарській майстерні та інших локаціях.

Організатори фестивалю зазначили: «Кожен, хто прагне доторкнутися до незбагненного чистого джерела духа, автентики і краси, зможе познайомитися із найкращими українськими виконавцями. Традиційно «Країна мрій» збирає неперевершених українських митців на втіху поважній публіці, яка цінує стиль і традиції, готова до сучасного поєднання фольклору і року, автентики та електронної музики. В.В., Пікардійська Терція, ТарТак та багато інших артистів співатимуть на теренах «Країни Мрій» у Львові». 

Фестиваль «Країна Мрій» вирізняється не лише музичним дійством, але й ярмарковим розмаїттям. Це – алея народних ремісників, книжковий ярмарок, автентичні майстер-класи, де у живому часі виробляють неймовірні витвори людської фантазії, виставка народного малярства, дитяча галявина, етнічні кухні тощо».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини