10-11 жовтня у Львові відбудеться фестиваль «Країна Мрій» (відео)

10:20 10 жовтня 2015 р.


Фото: 032.ua

Мистецьке дійство пройде просто неба – в Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай».

«10-11 жовтня у Львові відбудеться фестиваль «Країна Мрій». Мистецьке дійство відбудеться просто неба – в Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

Організатори «Країни Мрій» зазначили: «Наш фестиваль вирізняється не лише музичним дійством, але й ярмарковим розмаїттям. Це – алея народних ремісників, книжковий ярмарок, автентичні майстер-класи, де у живому часі виробляють неймовірні витвори людської фантазії, виставка народного малярства, дитяча галявина, етнічні кухні тощо». 

«Країна Мрій» – найбільший в Україні та найвідоміший у світі український фестиваль, де збуваються мрії та дива. Керманичем та ідейним натхненником фестивалю є музикант і громадський діяч Олег Скрипка.

12 років зусиллям організаторів фестивалю та волонтерів, ніби на неймовірному 3-Д принтері, на наших очах формується українська самобутність, карбуються нові грані відомих артистів та запалюються нові яскраві зірки.

Організатори фестивалю закликають: «Плекаємо українську культуру. Робимо її актуальною і модною в Україні та світі».

Адреса проведення: Львів, Музей народної архітектури та побуту «Шевченківський гай».  Детальна інформація та програма фестивалю – на сайті http://www.krainamriy.com, а також – в інтернет-мережі «Facebook»: https://www.facebook.com/krainamriy

Продаж квитків: https://lviv.karabas.com/ua/krayina-mrij-lviv».

На свято запрошують усіх небайдужих до української пісні. Найбільш почесними гостями будуть захисники української держави на Сході України – військові, учасники АТО.

Як повідомили організатори, свою участь у фестивалі вже підтвердили такі гурти, як «Ле Гранд Оркестра», «Пікардійська Терція», «ТНМК», «Тартак», «Астарта», «Плач Єремії», «Мандри». Музикант, ідейний натхненник фестивалю «Країна Мрій» Олег Скрипка розповів:

«Країну мрій» ми започаткували в 2004 році в Києві, і проводили його вже 12 разів. Це етнічний фестиваль, який присвячений відродженню та підтримці українських традицій. Традиції стають сучасними і впроваджуються в наше життя.

У Львові ми проводитимемо втретє цей фестиваль і хочу зазначити, що Львів – наш найкращий партнер.  Десь півроку тому до нас зателефонував директор Шевченківського гаю, сподіваюсь, що завдяки його ініціативі та підтримці міської ради ми зробимо фестиваль на високому рівні.

Ми приурочуємо «Країну мрій» до свята Покрови – це козацьке свято. Козацька велич зараз відроджується в Україні, цей козацький дух зараз нам дуже потрібен, щоб перемогти ворога, а козацька пісня вкрай важлива і має високу стратегічну і політичну роль. 

Цього року сам фестиваль буде більш роковий, адже козацькі пісні, які співає молодь, є роковими. Будуть такі гурти, як «Тартак», «ТНМК», «Воплі Відоплясова».

У Києві ми робили сцену сучасної кобзарської пісні, де виступали молоді виконавці. Також може буде електронна сцена, де буде модне зараз поєднання електронної та етнічної музики».

Уже втретє «Країна Мрій» пройде на численних сценах та майданчиках «Шевченківського гаю» у Львові. Широкою музичною палітрою львів’яни та гості міста будуть насолоджуватися упродовж двох фестивальних днів на Великій музичній сцені, Танцювальній галявині, Кобзарській майстерні та інших локаціях.

Організатори фестивалю зазначили: «Кожен, хто прагне доторкнутися до незбагненного чистого джерела духа, автентики і краси, зможе познайомитися із найкращими українськими виконавцями. Традиційно «Країна мрій» збирає неперевершених українських митців на втіху поважній публіці, яка цінує стиль і традиції, готова до сучасного поєднання фольклору і року, автентики та електронної музики. В.В., Пікардійська Терція, ТарТак та багато інших артистів співатимуть на теренах «Країни Мрій» у Львові». 

Фестиваль «Країна Мрій» вирізняється не лише музичним дійством, але й ярмарковим розмаїттям. Це – алея народних ремісників, книжковий ярмарок, автентичні майстер-класи, де у живому часі виробляють неймовірні витвори людської фантазії, виставка народного малярства, дитяча галявина, етнічні кухні тощо».

dailylviv.com

До теми

14:30 24 лютого 2021 р.

У львівських медіа – найвищий показник гендерної чутливості: результати лютневого моніторингу

У лютому 2021 року розпочалася чергова хвиля гендерного моніторингу медіа 24 областей України.Під час першого етапу моніторингу, який відбувся 8-14лютого 2021 року, експертна група Львівського прес-клубу проаналізувала матеріали десятьох регіональних медіа Львівщини –чотирьох друковані видань («Високий замок», «Експрес», «Львівська пошта», «Ратуша») і шести інтернет-видань («Вголос», «Гал-інфо», «Дивись.info», «Zaxid.net», «Львівський портал», «Твоємісто»). Загальна кількість проаналізованих матеріалів – 2088 (184 – у друкованих, 1904 – в онлайн-медіа).

Рубрика: Культура

10:48 24 лютого 2021 р.

Мед!: у Львові відкрили мистецький проєкт з дзижчанням бджіл

У львівській галереї «Зелена канапа» представили проєкт художниці, дизайнерки і викладачки Олени Жеребецької «МЕД!». До створення цієї виставки художницю надихнув минулорічний тотальний карантин, весна і бджола.

Рубрика: Культура

13:55 21 лютого 2021 р.

Три маршрути для подорожей Львівщиною: ЛОДА організовує виїзди в громади

Управління туризму та курортів Львівської ОДА організовує виїзди в громади для актуалізації туристичної інформації на місцях, для пошуку потенційно цікавих об’єктів для туризму, які б у майбутньому стали новими «туристичними магнітами» Львівщини, для партнерства та покращення сервісів і послуг на місцях.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу