1 травня у Львові відбудеться Великодня пісенна ватра

09:45 1 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки громадського об'єднання «Граніт»» в інтернет-мережі «Facebook»

Молодь запрошують у парк «Знесіння», окрім гарного настрою, рекомендують взяти коцики, співаники та смаколики.

«1 травня о 18:00 у Львові пройде традиційний захід – Великодня пісенна ватра», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Під час дійства усі охочі зможуть відчути великодній дух свята, а також поводити гаївки та веснянки. Цей захід вже не вперше відбувається з ініціативи МО «Граніт». Цього року Великодню пісенну ватру організовують спільно з управлінням молоді, сім'ї та спорту ЛМР.

Організатор заходу Леся Пронько розповіла: «Такi зібрання об'єднують людей, особливо юного віку. Великодня пісенна ватра – це не просто розвага, це – повернення до давнiх традицій. Здавна молодь збиралася біля церков, щоб повеселитися, виводити гаївки та поспівати українських пісень». 

Великодня пісенна ватра – це продовження українських традицій. На дійстві молодь зможе повеселитися та послухати цікаві розповіді біля вогнища. Також організатори запланували багато традиційних забавок.

Особливістю цьогорічного заходу є те, що молодь не лише відсвяткує Великдень, а й зустріне традиційно обливаний понеділок.  Усіх зацікавлених організатори запрошують разом з друзями 1 травня о 18:00 у парк «Знесіння». Окрім гарного настрою, рекомендують взяти коцики, співаники та смаколики.

Попередня реєстрація учасників обов’язкова та доступна за посиланням: goo.gl/IYCFMr 

Детальніше про подію на сторінці у соцмережі – fb.com/events/951565934912648/».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини