1-2 травня відбудеться «Lviv Family Fest»

16:30 27 квітня 2017 р.


Фото: svyatoslavsultan.comlviv-family-fest

Упродовж двох днів у «Львівській політехніці» влаштують 40 майстер-класів від провідних спеціалістів у сфері сімейного консультування.

У Львівській обласній раді повідомили, що 1-2 травня з нагоди Міжнародного дня сім’ї в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться унікальна подія у сфері розвитку інституту сім’ї та сімейних цінностей – «Lviv Family Fest. Територія розвитку стосунків». Упродовж двох днів в межах фестивалю відбудеться 40 майстер-класів від провідних спеціалістів у сфері сімейного консультування.

Психологи, священики, сімейні консультанти й лікарі даватимуть відповіді на сотні запитань, що стосуються побудови та розвитку стосунків в парі, в родині та між її членами. На фестивалі можна буде також дізнатись про принципи якісних стосунків до одруження; секрети побудови щасливих стосунків у шлюбі; місце батька у сучасній сім’ї або як не виховати «матусиного синочка»; як справлятися із дітьми та підлітками без докорів та покарань – тайм-менеджмент для ефективних матусь; як розпізнати причини безпліддя й результативно їх лікувати – «НаПроТехнологія – шанс на здорову дитину» та багато іншого.

Загальна тематика фестивалю охоплює чотири великі теми: про стосунки до шлюбу, про зачаття та період вагітності, про стосунки у шлюбі, про батьківство. «Lviv Family Fest» буде корисним для тих, хто лише планує сім’ю; одружених; батьків; психологів; сімейних консультантів; освітян та усіх, хто працює з дітьми; для кожного, хто бажає будувати міцні, надійні та щасливі стосунки.

Мета фестивалю – популяризація цінності інституту сім’ї та сприяння у розбудові міцних та щасливих стосунків. Оскільки рівень розлучень в Україні, за даними фахівців, сягає близько 60% тобто, розлучаються більш як половина пар, тематика «Lviv Family Fest»є не просто актуальною, а надзвичайно важливою, відтак, потребує невідкладного реагування та спільної системної праці, як відповідальних органів публічної влади так і активної участі громадських активістів.

Головним організатором фестивалю є громадська організація «Центр розвитку сім’ї, батьківства та дитини «Тато, мама, я». Співорганізатори – ГО «Платформа Розвитку Стосунків» та НУ «Львівська політехніка».

Про це розповіли в прес-службі Львівської обласної ради.

dailylviv.com

До теми

10:15 6 січня 2021 р.

7 січня - Різдво в Шевченківському гаю. Програма свята

У четвер, 7 січня, вже традиційно свято «Різдво в Гаю» проходитиме в одному з найбільших музеїв просто неба — Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького.

Рубрика: Культура

20:06 4 січня 2021 р.

Норвежець викупив частину книг-казок «Зіркові пригоди Іскри» і подарував дитячому притулку у Львові

У різдвяно-новорічні дні підопічним дитячого притулку служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації подарували книги казок «Зіркові пригоди Іскри» київської авторки Олени Довгаленко. Благодійний жест зробив норвежець Сіндре Лунде.

Рубрика: Культура

10:51 4 січня 2021 р.

Безпечне Різдво у Львові. Повна програма цьогорічних заходів

Цьогоріч Різдво у Львові відбуватиметься в адаптованому до карантинних норм форматі. Місто відмовиться від проведення великих івентів, проте заради збереження традицій певні заходи будуть відбуватись.

Рубрика: Культура

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу