Звинувачення в хабарництві на адресу начальника юрвідділу Львівської ОДА відкликано

12:30 17 липня 2015 р.


Фото: nihabarnyctvu.org.ua

Під час перевірки факту хабарництва один із працівників юридичного відділу ЛОДА написав заяву на звільнення.

Під час зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, котра відбулась 15 липня із представниками автотранспортних підприємств, начальника юридичного відділу апарату ОДА звинуватили в отриманні хабара у розмірі близько 6 000 гривень. Такі дії посадовця у письмовій заяві підтвердив один із перевізників.

У результаті перевірки, ініційованої головою ОДА, даний факт не знайшов підтвердження. Перевізник відкликав свою заяву, у якій зазначив, що не має жодних претензій до начальника юрвідділу.

Він також повідомив: «Прошу не розглядати раніше подану заяву стосовно обвинувачення начальника юридичного відділу Львівської ОДА Кусого В.В. у наявності неправомірної вимоги хабара, оскільки така інформація зумовлена введенням мене в оману і не відповідає дійсності. Жодних претензій до Кусого В.В. не маю».

У цьому зверненні перевізник також попросив офіційно оприлюднити його позицію та вибачився перед посадовцем ОДА. Повний текст заяви доступний за посиланням: /upload/users_files/1/upload/Documets/ZAYaVA.JPG.

Про це повідомили сьогодні, 17 липня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації, де також додали: «Також зазначимо, що під час перевірки факту хабарництва один із працівників юридичного відділу написав заяву на звільнення». 

dailylviv.com

До теми

21:32 8 грудня 2021 р.

У Моршині 10 млн грн віддадуть підприємцю-змовнику

Моршинська міська рада уклала договір на капітальний ремонт спортивних майданчиків з ТОВ «Торгово-промислова компанія «Будспорт» за майже 10 млн грн. Її власника раніше штрафували за «розпил» тендерів.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу