Журналіста облили нечистотами перед пресконференцією мера, але це його не зупинило

08:15 24 січня 2023 р.

Фото до новини

Журналіст сяк-так помився в туалеті, накинувши халат прибиральниці, і пішов на пресконференцію міського голови напіводягнутий.

Шевченківський районний суд міста Чернівці визнав громадянина винним у перешкоджанні журналістській діяльності. Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 16 січня, пише Dailylviv.com.

19 серпня 2021 року, близько 13 години 40 хвилин, журналіст ТОВ Телерадіокомпанії «ЗЕТ-ПРО» Василь Забродський прибув до приміщення ЦНАП на прес-конференцію мера.

Раніше того ранку Забродський отримав СМС, що мер міста Чернівців Клічук збирає прес-конференцію.

Біля входу в приміщення до журналіста наблизився незнайомець і облив  його нечистотами. Згодом у судовому засіданні Забродський пригадував, що встиг помітити двох підозрілих людей, один з яких високий і з бородою, а другий — маленького зросту.

Бородань побіг йому назустріч і при цьому, щось дістаючи із сумки, а його спільник усе знімав. Забродський почав втікати до входу в приміщення ЦНАП, але не встиг і був облитий. Він посковзнувся, упав через поріг, нечистоти попали на одяг і на руки. Незнайомець щось сказав про патріотів і пішов, а він, піднявшись, пішов до вбиральні, де змив залишки нечистот, витершись своєю футболкою. І тому вийшов в приміщення коридору ЦНАПу напівоголений і в той момент зустрів директорку, яка попросила прибиральницю усе вимити і дати йому якийсь халат. Одягнувши накидку Забродський пішов на пресконференцію. Мер міста, побачивши його начебто сильно розхвилювався.

Місцеве видання писало, що Забродський з’явився на прес-конференцію у халаті прибиральниці і шортах, вмістивши фото.  «Свій вигляд Василь Забродський пояснив тим, що на нього здійснили напад “люди мера”, які намагалися не допустити його на прес-конференцію, організовану у приміщенні ЦНАПу», — йшлося в публікації.

У судовому засіданні потерпілий сказав, що особою, яка вилила на нього нечистоти, був саме обвинувачений. На його думку, цей чоловік співпрацює з правоохоронними органами. Водночас Забродський не заперечував, щоб винуватця покарали штрафом, без реального позбавлення волі, оскільки вважає цю людину жертвою обставин.

Нападник свою вину повністю визнав і відмовився від показань, посилаючись на статтю 63 Конституції.

У судовому засіданні допитувався охоронець ЦНАПу, який, обідаючи, почув на вулиці крики і нецензурну лайку журналіста. 

Обвинуваченого оштрафували на 850 гривень. У відкритих джерелах є дані, що цей чоловік був учасником бойових дій, брав участь в АТО (ООС) з травня 2014 року, також він відомий яке представник низки громадських організацій патріотичного спрямування.

На 10-му поверсі у Львові знайшли тіло власниці квартири, в якій була пожежа

У Львові чоловік упав у глибокий каналізаційний колодязь

У Львові працює 800 іноземних журналістів: з яких країн

Загинули 32 журналісти від збройної агресії РФ в Україні

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини