Жовківський суд оштрафував депутата за корупцію

17:50 6 червня 2017 р.

Депутат проголосувала за відведення земельної ділянки у власність її сестрі.

Жовківський районний суд визнав депутата Куликівської селищної ради в Жовківському районі Львівської області винною у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією. Ця депутат, як повідомили сьогодні, 6 червня, у прокуратурі Львівської області, «будучи суб’єктом відповідальності за корупцію, всупереч інтересам держави та територіальної громади, не повідомила про наявність у неї реального конфлікту інтересів та проголосувала на сесії Куликівської селищної ради 9 березня й 13 жовтня 2016 року за прийняття рішень про надання дозволу на виготовлення та затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність рідній сестрі, чим вчинила адміністративні правопорушення, передбачені частинами 1 та 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення».

«За наслідками судового розгляду до винної особи застосовано стягнення у вигляді штрафу в сумі 3,4 тисячі грнивень. Постанова суду набрала законної сили. На даний час прокуратурою вживаються заходи до скасування вказаних рішень, прийнятих в умовах конфлікту інтересів», – повідомили також сьогодні, 6 червня, в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

11:27 19 квітня 2021 р.

Директор комунального лісу у районі на Львівщині продавав необліковану деревину

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури затримано директора одного із дочірніх лісогосподарських підприємств «Галсільліс» під час одержання неправомірної вигоди.

Рубрика: Закон

13:00 16 квітня 2021 р.

Чиновниця з Дрогобиччини приписала собі до зарплати майже 300 тисяч гривень

На Львівщині судитимуть працівницю соцзахисту, яка привласнила бюджетні кошти: вносила до бухгалтерської документації неправдиві відомості про розмір свого грошового забезпечення.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу