За три місяці на коліях Львівській залізниці затримали 418 порушників

23:58 12 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: railway.lviv.ua

Стрільці воєнізованої охорони регулярно проводять патрулювання на об’єктах магістралі.

«Упродовж трьох місяців 2016 року на Львівській залізниці за ходіння по коліях затримали 418 осіб», – повідомили сьогодні, 12 квітня, на магістралі, де також розповіли подробиці:

«Залізничники продовжують втілювати комплекс заходів задля профілактики та попередження випадків травмування громадян. За даними служби охорони праці регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця», стрільці воєнізованої охорони регулярно проводять патрулювання для виявлення сторонніх осіб, які ходять по коліях на перегонах та станціях.

Від початку року за такі порушення затримали 418 осіб. Із кожним порушником провели роз’яснювальну розмову і нагадали про небезпеку таких вчинків для здоров’я та життя.

Окрім того, підрозділи магістралі постійно перевіряють та поновлюють технічне оснащення об’єктів та рухомого складу. Від початку року залізничники провели 212 перевірок рівнів освітлення станцій, платформ та маршрутів проходу громадян, встановили 25 додаткових інформаційних стендів, які попереджають про небезпеку на залізниці та покажчиків безпечного переходу через колію. Також відновили 95 попереджувальних плакатів електробезпеки біля ліній електропередач та поновили пофарбування лобових частин 38 локомотивів, мотовозів та автомотрис флуоресцентною фарбою.

Також з 1 березня до 1 квітня на магістралі тривав місячник профілактично-роз’яснювальної роботи із запобігання невиробничому травматизму серед дітей та молоді західного регіону. Загалом фахівці із охорони праці Львівської залізниці охопили понад 1300 навчальних закладів та провели лекції для 131 тисячі слухачів.

Під час лекцій-бесід дітям і підліткам розповідали про випадки травматизму на залізниці та правила, дотримуючись яких трагедій можна уникнути. Окрім того, регіональна філія «Львівська залізниця» скерувала листи до священнослужителів основних релігійних конфесій та голів обласних державних адміністрацій із проханням долучитись до спільної кампанії задля профілактики травматизму на об’єктах залізничної інфраструктури та збереження життя та здоров’я громадян.  

Про це повідомили сьогодні, 12 квітня, в прес-центрі Львівської залізниці.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів