За повідомлення про корупцію у Львівській міській раді будуть преміювати

13:09 14 червня 2021 р.

Сьогодні виконавчий комітет затвердив порядок роботи з повідомленнями про корупцію, здійсненими викривачами у Львівській міській раді та її виконавчих органах.

Як зауважив мер Львова Андрій Садовий, до цього порядку також підготують доповнення, які б передбачали преміювання осіб, які повідомляють про факти корупції. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.

 

«Порядок – це інструкція, де зібрані всі основні вимоги законодавства із запобігання корупції, а також враховані роз’яснення Національного агентства з питань запобігання корупції, і адаптовані під структуру міської ради, враховуючи те, що в нас є створений сектор з питань доброчесності і запобігання корупції, який приймає ці повідомлення, реєструє, розглядає, проводить попередню перевірку, рекомендує проведення службового розслідування.

Метою рішення є заохочення працівників позитивно сприйняти цей термін, формувати культуру повідомлення про корупцію. Також – визначення особи з питань захисту викривачів у разі їх порушення, тобто зв'язок вже з правоохоронними органами, з Національним агентством, а також проведення роз’яснювальної роботи серед працівників, аби цю культуру підтримувати, формувати і заохочувати», - зазначила під час розгляду питання завідувачка сектору з питань доброчесності та запобігання корупції Леся Гудима-Місеюк.

Міський голова Андрій Садовий зауважив, що має бути преміювання людини, яка повідомить про корупцію у підрозділі.

«Людина, яка викриває, повинна розуміти, що вона отримує, і це треба прописати. Я би просив спільно з громадськими активістами це питання розглянути на іншому рівні. Про факти корупції мовчати не можна. Тому рішення хороше, але, думаю, ми з часом підготуємо доповнення до цього рішення», - додав мер міста

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/government/286200-vykonkom-zatverdyv-poriadok-roboty-z-povidomlenniamy-pro-koruptsiiu

dailylviv.com

До теми

11:11 27 липня 2021 р.

Фігурантів з близького оточення особи із санкційного списку РНБО зупинили у Яворові. Митники - в долі

Зловмисники домовилися з інспектором митного поста «Яворів», який умисно зареєстрував мільйонний вантаж під виглядом дешевої керамічної плитки.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу