Які технічні паспорти автомобілів не вміщаються у смартфоні

22:10 20 грудня 2019 р.

Найлегше зареєструватися в електронному кабінеті водія – https://e-driver.hsc.gov.ua/accounts/login/ – за ідентифікацію клієнта у «Prіvat24».

Кореспондент "Щоденного Львова" побачив сьогодні ввечері телевізійний сюжет про електронний кабінет водія, який звільнив журналіста від необхідності мати з собою в дорозі посвідчення водія і технічний паспорт автомобіля, і також спробував скористатися цією теоретично напрочуд зручною послугою. 

Найлегше було зареєструватися в електронному кабінеті водія за ідентифікацію особи у Prіvat24. Ця процедура тривала кілька секунд. Однак у профілі електронного кабінету водія засмутило таке попередження: авторанспортні засоби, що зареєстровані до 2013 року, тут відсутні. Тож кореспонденту "Щоденного Львова" вдалося лише знайти текстову "копію" свого посвідчення водія. Отож технічний паспорт на автомобіль доведеться й надалі мати при собі, а не у смартфоні. Поки що, на жаль, автомобілі, зареєстровані до 2013 року, не вміщаються у ньому. 

Згодом в кабінеті водія з'явилася ще одна проблема. "Ви не підтвердили e-mail. Надіслати лист ще раз?"- запитує сервіс. Проте скільки б не просив зробити це - лист на електронну скриньку не надходить. Вочевидь, розсилання запиту про підтвердження реєстрації в кабінеті водія не працює або тимчасово глючить. 

Зате працює розділ "Мої останні штрафи та адміністративні протоколи". Тут показано вид порушення Правил дорожнього руху, суму штрафу і позначку про оплату. Щоправда, з суттєвою помилкою виду порушення ПДР: замість "телефонної розмови за кермом", як зазначали патрульні поліціянти у протоколі, написано "порушення правил проїзду перехресть". Оскільки сума шрафу однакова, то напрошується висновок нібито патрульній поліції просто бракувало для статистики саме порушень правил проїзду перехресть і тому вони зробили такий запис. Інша версія на думку не спадає. 

Нагадаємо, що Верховна Рада ухвалила закон №2288 «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо тимчасового порядку застосування статей 470 та 481», який тимчасово призупиняє дію нових санкцій за порушення митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією.

dailylviv.com

До теми

19:17 17 травня 2021 р.

Доки канабіс легалізують, самбірчанин вже сидітиме за гратами

Закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо 35-річного жителя Самбора, якого обвинувачували у збуті особливо небезпечних наркотичних засобів (ч.2 ст.307 КК України).

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу