Нардепи відклали нові штрафи для «євробляхерів»

15:20 19 грудня 2019 р.


Фото: ukrinform.ua

Верховна Рада ухвалила закон №2288 «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо тимчасового порядку застосування статей 470 та 481», який тимчасово призупиняє дію нових санкцій за порушення митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією.

За нього проголосувало 285 народних депутатів. Відповідно до цього закону розділ XXI «Прикінцеві та перехідні положення» Митного кодексу України доповнено окремим пунктом, яким встановлено, що до осіб, які вчинили порушення митних правил, передбачені частинами 4-6 статті 470 та частинами 4-6 статті 481 Митного кодексу, тимчасово, в період з 22 серпня по 31 грудня 2019 року включно, застосовуватимуться санкції у вигляді штрафу в розмірі 500 і 1000 неоподатковуваних мінімумів (8500 гривень та 17000 гривень. – Ред.) відповідно.

У Митному кодексі за зазначені правопорушення передбачено більший розмір штрафів - до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. У законопроєкті, який був прийнятий у першому читанні, пропонувалося ці штрафи не застосовувати до 31 грудня 2019 року взагалі.

Як пояснив голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев, ухвалення цього закону пов’язане з відтермінуванням введення в дію нових посилених санкцій за вчинення порушень митних правил, передбачених статтями 470 і 481 Митного кодексу.

Про це повідомили в «Укрінформі». Як розповідав «Щоденний Львів», 20 вересня Президент підписав закон про відтермінування штрафів за нерозмитнені авто на єврономерах ще на 90 днів.

dailylviv.com

До теми

14:49 11 травня 2021 р.

Земельну ділянку площею понад 16 га у Мурованому можуть повернути громаді

Державна реєстрація про передання цієї землі у селі Муроване львівському ТзОВ у користування проведена з порушеннями чинного законодавства, вважає обласна прокуратура.

Рубрика: Закон

10:43 11 травня 2021 р.

План призову на військову строкову службу на Львівщині виконано поки що наполовину

За перший місяць проведення призивної кампанії до війська та інших військових формувань з Львівщини вирушили 332 особи. На цьому тижні планується відправлення ще 33 юнаків.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу