Вищий спеціалізований суд України скасував ухвалу львівського

10:00 5 липня 2017 р.

Галицький районний суд у Львові покарав грабіжника лише дворічним ув’язненням.

У прокуратурі Львівської області розповіли про те, як завдяки її втручанню суд касаційної інстанції скасував занадто м’яке покарання грабіжнику, який у квітні 2015 року побив уночі на вулиці перехожого до втрати свідомості й заволодів його майном. Відтак, прокурор орієнтував суд першої інстанції на призначення покарання у вигляді трьох років позбавлення волі.

Однак Галицький районний суд у Львові ухвалив 1 липня 2016 року грабіжника покарання, нижче від найнижчої межі, передбаченого частиною 1 статті 187 Кримінального кодексу України – двома роками позбавлення волі. Прокуратура Львівської області оскаржила цей вирок в Апеляційному суді Львівської області, але той залишив у силі вирок Галицького районного суду Львова.

Лише суд касаційної інстанції погодився з позицією державного обвинувача про призначення обвинуваченому занадто м’якого покарання, оскільки той свою вину у вчиненні злочину не визнав і шкоду потерпілому не компенсував. Окрім цього, суд першої інстанції помилково визнав обставиною, яка пом’якшує покарання, те, що обвинувачений хворіє на низку важких хвороб, внаслідок чого потребує постійного медичного нагляду – попри те, що завдав потерпілому значну кількість тілесних ушкоджень та подолав його опір.

Відтак, Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ задоволив касаційну скаргу прокуратури та скасував ухвалу апеляційного суду Львівської області, призначивши новий розгляд справи в суді апеляційної інстанції. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Львівської області.

dailylviv.com

До теми

19:55 30 листопада 2021 р.

У Львові напали на салон краси

У центрі медичної косметології MM Tutti Belli зараз працює поліціїя, щоб з'ясувати обставини і учасників грабіжницького нападу.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу