Вибухи у Львові пов'язані з екс-«регіоналами», – ЗМІ (+відео)

09:50 24 травня 2016 р.

Фото до новини


Фото: chanel24-video.blogspot

Журналісти встановили, що гранати метнули минулої ночі на подвір’я Олега Баляша та Ігоря Лучківа.

«Вибухи у Львові пов'язані з екс-регіоналами, – повідомили  тележурналісти, які також розповіли:

«Два вибухи посеред ночі сколихнули Львів. Гранати підірвали поблизу будинків відомих львівських бізнесменів. У поліції кажуть, що напади між собою пов'язані.

Опівночі львів'ян розбудив вибух. Гранту Ф-1 кинули за паркан приватного будинку. Охоронці розповіли, що жодне авто не проїздило повз будинок. Зараз паркан зачинений, а машини ретельно накрили тканиною.

Мешкає там екс-«регіонал», а нині – представник партії «Наш край» Олег Баляш. І вибух біля його будинку лунає вже не вперше. У січні цього року на його подвір'я зловмисники кинули потужну петарду.

Другу гранату підірвали на іншому кінці міста на вулиці Снопківській, але, на щастя, тут також не постраждали люди, лише понівечена техніка. Будинок належить Ігорю Лучківу, який теж входив до партії «Наш край».

Утім, обоє потерпілих коментувати напади відмовилися. А от у поліції не заперечують – вибухи пов'язані між собою. Правоохоронці мають кілька версій нападу: це і спільне бізнес-минуле обох постраждалих, і їхня політична приналежність. 

Не виключають і звичайного хуліганства. Також у поліції переконані, що зловмисники вибухом хотіли лише налякати, а не завдати шкоди.

Про це повідомили на «Телеканалі новин «24».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини