Водії все більше остерігаються відеокамер на дорогах: розташування на Львівщині

14:55 5 жовтня 2021 р.

Фото до новини

Нещодавно встановлено і підключено до системи ще 20 камер на автошляхах Одеської, Запорізької, Львівської та Закарпатської областей.

Про це сьогодні, 5 жовтня, повідомив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Гончаров, пише Dailylviv.com

«Система фотовідеофіксації порушень ПДР працює більше року і ми маємо стійку тенденцію зменшення порушень швидкісного режиму. Наразі по всій державі встановлено 158 КАФ (комплексів автоматичної фотовідеофіксації) порушень ПДР на дорогах та в населених пунктах. Нещодавно встановлено і підключено до системи ще 20 камер на автошляхах Одеської, Запорізької, Львівської та Закарпатської областей», - повідомив Сергій Гончаров, пише Dailylviv.com.  

Заступник міністра також нагадав про мобільний додаток  МВС «Штрафи ПДР». Він дозволяє не тільки сплатити штрафи, які вже винесені, а й оперативно отримувати повідомлення про нові постанови або зміни їх статусу. У додатку також є інформація про розміщення на карті камер автоматичної фіксації порушень ПДР.

Завантажити додаток для IOS можна за посиланням, він доступний і для Android. Розроблений також телеграм-бот, за допомогою якого так само можливо оформити підписку на транспортний засіб та сплатити штраф з використанням банківської картки.

Крім того, перевірити та оплатити адміністративні правопорушення можна в Електронному кабінеті водія. 

Перелік адрес уповноважених підрозділів ДПП, куди громадяни можуть звертатись з питань автофіксації: https://bit.ly/2ZWVfOy .

Нагадаємо, система фотовідеофіксації порушень ПДР запрацювала 1 червня 2020 року. Перші 50 камер було встановлено у Києві та Київській області. З 19 листопада 2020 року система автофіксації порушень ПДР почала реєструвати порушення, скоєні власниками авто на іноземній реєстрації.

У Львові будуть камери фіксації порушень ПДР ще на 24 вулицях. Адреси (відео)

За порушення ПДР в Україні штраф заплатять у Польщі і Білорусі

Нові місця відеофіксації порушень ПДР: карта від єврокордону до Києва

19 додаткових відеокамер фіксації порушень на дорогах Львівщини: де саме

 

 

 

 

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів