Військові прокурори Західного регіону навчаються розглядати звернення громадян

11:11 28 липня 2018 р.

На інтерактивному семінарі наголосили на необхідності дотримання вимог законодавства щодо розгляду звернень громадян та інформаційних запитів, а також строків надання відповіді на них.

У військовій прокуратурі Західного регіону України проведено навчально-методичний семінар із прокурорсько-слідчими працівниками підпорядкованих військових прокуратур гарнізонів з актуальних питань організації особистого прийому громадян, розгляду звернень і забезпечення доступу до публічної інформації.

В інтерактивному режимі начальник відділу військової прокуратури регіону Андрій Ройко зосередив увагу учасників заходу на організації особистого прийому громадян в органах прокуратури. Крім того, він наголосив на необхідності дотримання вимог законодавства щодо розгляду звернень громадян та інформаційних запитів, а також строків надання відповіді на них. 

«У військовій прокуратурі систематично проводять навчально-методичні семінари задля ефективного забезпечення реалізації права громадян на особисте звернення та інформаційний запит», – зазначив прокурор Андрій Ройко і додав, що щоразу семінари відбуваються в атмосфері зацікавленості, жвавого і конструктивного обговорення вищезазначених тем, які неодмінно стануть у нагоді військовим прокурорам та громадянам, котрі звернуться до військової прокуратури по допомогу.

Про це повідомила прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

dailylviv.com

До теми

13:37 14 червня 2021 р.

На Прикарпатті кримавторитета посадили в ізолятор, а потім перевезуть в іншу колонію

Повідомили про підозру кримінальному «авторитету» за те, що підбурював засуджених масово порушувати правила поведінки та поширював свій злочинний вплив.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу