Відкрито кримінальне провадження щодо головного архітектора Львова, – інвестор

16:34 25 липня 2016 р.

  • 0


Фото: vidomosti-ua.com

Співзасновник Девелоперської компанії «Моя країна» Тетяна Овчаренко повідомила: «Стосовно чиновників управління архітектури ЛМР відкрито кримінальне провадження (Єдиний реєстр досудових розслідувань – №42016141040000073 від 1 липня) за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем)».

Співзасновник Девелоперської компанії «Моя країна» Тетяна Овчаренко повідомила також сьогодні, 25 липня, «Щоденний Львову»:

«Кримінальне провадження відкрили за заявою ТОВ «Будівельна кераміка Львова», яка зіштовхнулась із системним та цілеспрямованим порушенням законодавства зі сторони Львівської міської ради, направлене на перешкоджання реалізації великого інвестиційного проекту. Зокрема, йдеться про затягування та навмисне блокування чиновниками управління архітектури видачі містобудівних умов та обмежень на будівництво житлового комплексу з нежитловими приміщеннями, паркінгом та дитячим садком на вулиці Стрийська,108». 

Співзасновник Девелоперської компанії «Моя країна», яка реалізовує проект, –Тетяна Овчаренко – повідомила також: «Понад пів року головний архітектор Львова Юліан Чаплінський затягує видачу містобудівних умов та обмежень на будівництво на вулиці Стрийська, 108. Проект будівництва не порушує і розроблений відповідно до Генерального плану міста, плану зонування території, зокрема що стосується поверховості. Абсурд полягає в тому, що забудовник з 2004 року орендує дану земельну ділянку, відповідно до цільового призначення – будівництво житлового комплексу, розробив проект і сплачує орендну плату в бюджет міста…а чиновники міськради навмисно блокують подальшу видачу документів. Весь цей час ми отримували відписки та необгрунтовані відмови, які суперечили одна одній. Все це лягло в основу заяви про кримінальне правопорушення, яку передали прокурору Львівщини».

На думку представників девелоперської компанії, прокуратура та поліція повинні вивчити дії головного архітектора у справі з блокуванням будівництва по вулиці Стрийська, 108. Тетяна Овчаренко також зазначила:

«Ми розцінюємо дії головного архітектора Львова Юліана Чаплінського як такі, що порушують законодавство. Законних підстав відмовити інвесторам, які  працюють в рамках українського законодавства, немає. Питання є виключно політично вмотиваним. Правоохоронні органи повинні нарешті перевірити надані нами факти зловживань і дати об’єктивну оцінку діяльності керівництва управління архітектури.  

На сьогодні слідством та вивченням документів щодо блокування чиновниками управління архітектури ЛМР будівництва на вулиці Стрийській, 108 займаються слідчі Національної поліції та прокуратури. Нагадаємо, частина 1. статті 364 Кримінального кодексу України говорить, що «зловживання владою або службовим становищем, тобто умисне, з корисливих мотивів чи в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб, використання службовою особою влади чи службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, карається виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років»

За коментарями звертатись до співзасновника Девелоперської компанії «Моя країна» Тетяни Овчаренко (телефон: 0976711223».

Як інформував «Щоденний Львів», 23 червня Тетяни Овчаренко анонсувала, що інвестор-забудовник буде позиватися з головним архітектором міста Юліаном Чаплінським через те, що упродовж півроку не може отримати містобудівних норм та обмежень для початку будівництва житлового комплексу по вулиці Стрийській, 108.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:48 22 травня 2020 р.

Орендар ставка застрелив сімох друзів з мисливської рушниці

Сьогодні, близько 1.00, у селі Новоселиця Попільнянського району біля приватних ставків місцевий житель, орендар, під час конфліктної ситуації з невідомими здійснив ряд пострілів із мисливської рушниці, внаслідок чого смертельні вогнепальні поранення отримали сім осіб.

Рубрика: Закон

14:27 21 травня 2020 р.

У Львові викрили схему розкрадання бюджетних коштів через вивезення сміття

У Львові викрили схему розкрадання бюджетних коштів через вивезення сміття. Заступник міського голови Львова наголосив, що це є пряма відповідальність компаній-перевізників — законне вивезення та захоронення ТПВ.

Рубрика: Закон

Останні новини

5,5 млн грн отримав Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги за лікування пацієнтів із COVID-19

Заробітчани перекажуть в Україну на $2 млрд менше, ніж торік, - Нацбанк

У Львові почали тестування на антитіла до COVID-19

Комунальний транспорт у Львові перевозить лише сидячих пасажирів

На Львівщині - 37-ма смерть від ускладнень, спричинених COVID-19

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу