Верховна Рада розгляне правки до «закону Савченко»

10:45 3 листопада 2016 р.

У четвер у парламенті розглядатимуться питання дерегуляції та розвитку бізнес-клімату.

Верховна Рада планує включити до порядку денного президентський та альтернативний до нього законопроекти про Вищу раду правосуддя. Крім того, передбачено розгляд низки законопроектів щодо правоохоронної діяльності, серед яких – про Дисциплінарний статут Національної поліції України, а також про оперативно-розшукову діяльність. 

Планується також ухвалити постанову про увічнення пам'яті бійців Національної гвардії України, які загинули біля парламенту 31 серпня 2015 року. Розглядатимуться й два законопроекти, які стосуються правил і порядку зарахування строку попереднього ув'язнення.

Сьогодні депутати також вкотре спробують розглянути питання про обрання депутатів членами комітетів Верховної Ради. Про це повідомили сьогодні, 3 листопада, в інформаційній агенції УНІАН, де також нагадали, що Президент Петро Порошенко вніс 23 вересня на розгляд Верховної Ради проект закону про Вищу раду правосуддя (№5180). Також у парламенті зареєстровано законопроект №5380-1 про Вищу раду правосуддя, автором якого є народний депутат Євген Мураєв (позафракційний).

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини