ВАКС розглядає апеляцію міського голови Львова, – трансляція

16:50 4 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: Скріншот із відео

У середу, 4 грудня, в Апеляційній палаті Вищого антикорупційного суду розпочалось засідання щодо апеляції міського голови Львова Андрія Садового в справі обрання йому запобіжного заходу.

Йдеться про будівництво в місті індустріального парку на 3 тисячі нових робочих місць. Під будівлею суду зібралося чимало людей, серед яких — екснардепи, депутати міської та обласної рад, а також представники львівського відділення Асоціації міст України. Про цеповідомили у пресслужбі міської ради.

До матеріалів справи суду долучили інформацію про діяльність CTP та відкриття індустріальних парків у різних країнах світу, отримання нагород та розширення виробництва. Їх передав один із адвокатів мера Львова. Також до матеріалів справи додали листа, якого інвестор скерував на ім’я міського голови.

27 листопада Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід меру Львова Андрію Садовому та в.о. директора департаменту містобудування Сергію Коровайнику в справі індустріального парку. Клопотання прокурора в обох випадках суд задовільнив лише частково, та призначив суму застави, в 50 разів меншу, аніж вимагали в САП. Йдеться про один мільйон 56 тисяч 550 гривень для Андрія Садового та 153 680 гривень для Сергія Коровайника.

Про це повідомили в середу, 4 грудня, на порталі оперативних новин «Varta1». Як інформував «Щоденний Львів», Садовий оскаржив рішення суду.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:08 21 січня 2020 р.

У суди Львівщини намагалися пронести ножі, газові балончики та пістолети «на гуму»

Під час несення служби на постах пропуску до приміщень судів працівники територіального управління Служби судової охорони у Львівській області з 8 до 21 січня попередили пронесення заборонених предметів.

Рубрика: Закон