Міський голова Львова Андрій Садовий оскаржив рішення суду

12:00 3 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий подав апеляцію на рішення ВАКС про обрання запобіжного заходу у вигляді сплати застави в розмірі один мільйон 56 тисяч 550 гривень.

Про це повідомили у вівторок, 3 грудня, у Львівській міськраді. Як розповівпід час засідання виконавчого комітету Андрій Садовий, він добиватиметься повної відмови прокуратурі у клопотанні й наголошує на захисті інвестиційних прав в Україні.

Андрій Садовий зазначив: «Середа-четвер були особливими для Львова, для громади, багато людей спостерігали та аналізували судові процесами, які відбувалися в Києві – і засідання, де я брав участь, і засідання, де брав участь керівник управління земельних ресурсів пан Коровайник. Ще раз хочу подякувати всім за підтримку. Це для нас було дуже важливо. Тому що я вважаю, що ми з вами стоїмо на передовій захисту можливості західних інвесторів інвестувати у Україну».

Як інформував «Щоденний Львів», Андрію Садовому призначили один мільйон 56 тисяч 550 гривень застави.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:08 21 січня 2020 р.

У суди Львівщини намагалися пронести ножі, газові балончики та пістолети «на гуму»

Під час несення служби на постах пропуску до приміщень судів працівники територіального управління Служби судової охорони у Львівській області з 8 до 21 січня попередили пронесення заборонених предметів.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Скарга в ЮНЕСКО на забудови у Львові

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу