В Івано-Франківську ухвалили м’який вирок щодо судді зі Львівщини

17:30 23 листопада 2015 р.


Фото: volynpost.com

Прокуратура оскаржуватиме обвинувальний вердикт стосовно представника Феміди.

«Апеляційним судом Івано-Франківської області, за участі державного обвинувача, працівника управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами, а також іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією прокуратури Львівської області, 16 листопада поточного року ухвалено вирок стосовно судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області, обвинуваченого у постановленні неправосудних рішень та службовому підробленні (за частиною 2 статті 375 та частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України)», –повідомили сьогодні, 23 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Цей служитель Феміди впродовж 2011-2012 років своїми неправосудними рішеннями у цивільних справах фактично розпорядився нерухомим майном, що розташовано на території міста Львова, чим створив передумови до його вибуття з комунальної власності. Зокрема, установлено п’ять випадків ухвалення суддею завідомо неправосудних рішень про закриття провадження у справах у зв’язку з визнанням мирових угод, на підставі яких за фізичними особами, що виступали фіктивними сторонами у справах, визнано право власності на 12 приміщень, загальною площею дві тисячі 452,4 кв. м. та загальною вартістю 3,5 млн. гривень, розташованих на території Львова та належних територіальній громаді міста.

Завдяки принциповій позиції сторони обвинувачення, апеляційним судом Івано-Франківської області частково задоволено апеляційну скаргу прокурора на вирок Болехівського міського суду Івано-Франківської області від 7 листопада 2014 року в частині кваліфікації неправомірних дій судді та скасування призначеного йому покарання. Водночас апеляційним судом ухвалено новий вирок, яким суддю визнано винним у вчиненні інкримінованих злочинів та визначено покарання у виді п’ять років позбавлення волі з позбавленням права займати посаду судді на три роки із встановленням іспитового строку на один рікРазом із тим, через невідповідність призначеного покарання тяжкості кримінального правопорушення та особі засудженого, прокуратурою Львівської області готується внесення касаційної скарги на вказане судове рішення».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу