В аеропорту «Львів» розпочали акцію «Стоп корупція!» (відео)

23:40 9 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook»

Прикордонники роздавали усім пасажирам, які прибули міжнародними рейсами до нашого міста, антикорупційні флаєри з телефонами «гарячої лінії» ДПСУ.

«9 березня у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького розпочалася акція «Стоп корупція!», – повідомили в середу в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби, де також поінформували:

«Прикордонники роздавали усім пасажирам, які прибули міжнародними рейсами до Львова, антикорупційні флаєри з телефонами «гарячої лінії» Держприкордонслужби. На буклетах вісьмома мовами наголошується, що «хабар – кримінальний злочин».

Таким чином прикордонники закликають усіх протидіяти корупційним проявам, зокрема, на державному кордоні.  Звертаючись до пасажирів рейсів зі Стамбула та Відня начальник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, полковник Володимир Єгоров, закликав повідомляти про будь-які корупційні діяння прикордонників на телефон «гарячої лінії». 

Він також підкреслив: «Ідея акції виходить з антикорупційної програми, яку затвердило керівництво Державної прикордонної служби України. Вона передбачає низку заходів, спрямованих на протидію втягування персоналу в корупційні прояви. Роздаючи флаєри, ми закликаємо громадян не втягувати прикордонників в це ганебне явище. Прикордонники працюють чесно і не беруть хабарів».

За словами начальника регіонального управління, у 2015 році за протиправну діяльність звільнено з військової служби 11 офіцерів, 175 сержантів та рядових. Ще сімох офіцерів та сімох сержантів понижено у посадах.

Утім, за словами Володимира Єгорова, цього року зросла і кількість випадків свідомої відмови прикордонників від неправомірної вигоди. Впродовж січня-лютого 2016 року задокументовано вже три відмови.

Окрім прикордонників, долучилися до акції в аеропорту і учасники вокального ансамблю «Орфей». За словами співаків, які українськими піснями зустрічали пасажирів міжнародних рейсів, це їх внесок в справу подолання корупції в Україні. 

Зазначимо, що захід у львівському аеропорту – це початок акції на ділянці Західного регіонального управління. Впродовж тижня подібні заходи відбудуться в усіх пунктах пропуску на західному кордоні, аби разом з громадянами спільно унеможливлювати корупційні прояви та завчасно протидіяти цьому ганебному явищу».

Про це повідомили сьогодні, 9 березня, на сторінці Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували світлини з місця події.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів