Учасники АТО захищають землю на Замарстинівській від провокацій

11:46 27 липня 2017 р.

Земля у селі Малі Голоски надана Львівською облдержадміністрацією не для кооперативу, а фізичним особам-учасникам АТО, які того потребують. Про це йдеться у зверненні 25-ти організацій.

Сьогодні ЗМІ одержали звернення від учасників АТО Львівщини. Подаємо його повний текст: "У ЗМІ та соцмережах сумнівні особи ширять неправдиву та відверто маніпулятивну інформацію. Вони стверджують, нібито очільник Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка позбавив бійців-добровольців Львівщини земельних ділянок. Ми, учасники АТО та представники військових формувань стверджуємо, що ця інформація не відповідає дійсності.

Згідно з розпорядженням №661/0/5-16 від вересня 2016 року учасникам АТО надається земельна ділянка на території колишнього військового містечка №230 в с. Малі Голоски. Бійці, які повернулися із зони АТО, згуртувалися у кооператив «Патріот» і ще влітку минулого року вишукали земельну ділянку, зібрали повний пакет необхідних документів і звернулися з проханням виділити її до ЛОДА. В числі тих, хто звертався, було 25 різних організацій АТОвців та військових формувань.

У вересні минулого року таке розпорядження було видане. Наголосимо, що земля у с. Малі Голоски  виділена облдержадміністрацією не для кооперативу, а фізичним особам-учасникам АТО, які того потребують. Серед них є і бійці-добровольці. Доки ми не отримали цього розпорядження від очільника ЛОДА, інші АТОвці на ділянку претензій не висловлювали. Однак згодом сумнівні організації, які прикриваються добрим іменем бійців-добровольців, почали виставляти претензії до нас і до ЛОДА: подали  до суду, намагалися впливати на рішення суду. Себто першими про цю земельну ділянку заговорили ми, зробили все згідно чинного законодавства, а тепер нас ще й звинувачують у відбиранні землі!

Ми просимо бійців-добровольців не піддаватися на провокації сумнівних людей та сумнівних «садових кооперативів». Не дайте використати свої заслуги на зведення чиїхось політичних рахунків. Ми стояли на лінії вогню там, а тепер вистоїмо проти недобросовісних провокаторів тут.

Список організацій АТОвців та військових формувань, які зверталися в ЛОДА та здобули розпорядження на отримання земельної ділянки:
1. Правий сектор
2. ГО соціальний захист населення та бійців АТО
3. ГО Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих
4. ДПСУ
5. Асоціація АТО
6. ГФ «ПАТРІОТ»
7. 80 аеромоб.бригада
8. УСУ АТО
9.  Нац.поліція
10.  СБУ
11.  ВСП
12.  УНСО
13.  Сім’ї загиблих
14.  Мед.рота
15.  Академія сухопутних військ
16.  АЗОВ
17.  Інші формування
18.  53 мех.бригада
19.  МВС «Сокіл»
20.  3 ТРО
21.  24 мех.бригада
22.  Окремий моб.госпіталь
23.  Національна Гвардія
24.  Сл.транспорту
25.  Батальйон «Львів»

Такого листа сьогодні розіслано у ЗМІ зі скриньки atoato2017atoato@gmail.com.
Нагадаємо, що в облдержадміністрації вже відбулося засідання робочої групи з питань забезпечення учасників війни на сході України земельними ділянками, про що повідомляла ЛОДА. Членам робочої групи подали відповідну заяву із списком тих, хто претендує на отримання земельних ділянок, розташованих за межами населеного Львова на вулиці Замарстинівській.

dailylviv.com

До теми

19:55 30 листопада 2021 р.

У Львові напали на салон краси

У центрі медичної косметології MM Tutti Belli зараз працює поліціїя, щоб з'ясувати обставини і учасників грабіжницького нападу.

Рубрика: Кримінал

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу