У судах на Львівщині – 14 позовів щодо охорони дитинства

12:00 8 серпня 2018 р.


Фото: gazeta.lviv.ua

В обласній прокуратурі запевнили: «Ювенальні прокурори активно відстоюють в судах інтереси держави у сфері охорони дитинства».


Про це повідомили в середу, 8 серпня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли: «В поточному році на захист інтересів держави у сфері охорони дитинства до суду пред’явлено 30 позовів на загальну суму 6,6 млн. гривень. Судами задоволено 21 позов на загальну суму 18,1 млн. гривень, відповідачами у ході судового розгляду добровільно відшкодовано шість мільйонів гривень».

«До прикладу, у липні поточного року господарським судом Львівської області задоволено позов прокуратури області про визнання недійсним договору оренди приміщення Львівського національного університету імені Івана Франка площею 350 квадратних метрів та вартістю 17,9 млн. гривень, наданого Регіональним відділенням ФДМ України по Львівській області всупереч освітнім цілям під кафе-бар, у якому здійснювався продаж слабоалкогольних напоїв», – поінформували також у прокуратурі.

«Цим же судом у зв’язку із добровільним виконанням в червні поточного року закрито провадження у справі за позовом Львівської місцевої прокуратури №1 в інтересах держави в особі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Гжицького до суб’єкта господарювання про визнання недійсним договору та повернення навчальному закладу земельної ділянки площею 511 га, вартістю шість мільйонів гривень», – повідомили також у прокуратурі.

«Крім цього, судом задоволено позови Дрогобицької та Городоцької місцевих прокуратур, які оскаржували неправомірне надання в оренду суб’єктам господарювання приміщень школи та садка загальною площею 115 квадратних метрів та вартістю 117 тисяч гривень. Також на розгляді цього ж суду перебувають позови Львівської місцевої прокуратури №2 та Львівської місцевої прокуратури №3, в яких оспорюється нецільове використання приміщень навчальних закладів загальною площею майже 50 квадратних метрів та вартістю близько 500 тисяч гривень», – розповіли також у прокуратурі.

«Окрім цього, Львівським окружним адміністративним судом підтримано позиції п’ятьох місцевих прокуратур та зобов’язано органи місцевого самоврядування взяти на баланс і затвердити плани інвентаризації, паспортизації понад 30 дитячих майданчиків, оскільки їх бездіяльність призводить до занедбаного стану останніх, створення небезпечних умов їх використання та можливого травмування дітей», – поінформували також у прокуратурі.

«Цей же суд за позовами Городоцької місцевої прокуратури прокурора зобов’язав органи освіти вжити заходів до виготовлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки загальною площею 36,39 га, які перебувають у користуванні навчальних закладів на території Городоцького та Мостисячького районів, оскільки їх відсутність створює передумови для зловживань та може призвести до відчуження земельних ділянок. Рішення суду набрали законної сили та перебувають на виконанні», – повідомили також у прокуратурі.

«На даний час розгляді судів перебувають ще 14 позовів на загальну суму 630 тисяч гривень. Відтак, з метою недопущення порушень інтересів держави у сфері охорони дитинства ювенальними прокурорами забезпечено участь у розгляді судами 21 справи. Робота на даному напрямі триває», – повідомили також у прокуратурі.

dailylviv.com

До теми

14:49 11 травня 2021 р.

Земельну ділянку площею понад 16 га у Мурованому можуть повернути громаді

Державна реєстрація про передання цієї землі у селі Муроване львівському ТзОВ у користування проведена з порушеннями чинного законодавства, вважає обласна прокуратура.

Рубрика: Закон

10:43 11 травня 2021 р.

План призову на військову строкову службу на Львівщині виконано поки що наполовину

За перший місяць проведення призивної кампанії до війська та інших військових формувань з Львівщини вирушили 332 особи. На цьому тижні планується відправлення ще 33 юнаків.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу