У прокуратурі Львівщини запевнили, що розглянули майже чотири тисячі звернень

14:50 6 червня 2017 р.

Упродовж січня-травня 2017 року до органів прокуратури Львівської області надійшли близько семи тисяч звернень.

Про це повідомили сьогодні, 6 червня, у прокуратурі Львівської області, де також поінформували: «Майже чотири тисячі (або 59%) звернень уже вирішено по суті, у тому числі 127, які надійшли від народних депутатів України. З вирішених переважають звернення з питань досудового розслідування – 2,5 тисячі, що становить 63%, з питань участі у кримінальному провадженні в суді – 369 (або 9%)».

«У той же час, лише 44 звернення, а це лише 1% від вирішених, це звернення з питань представництва інтересів громадян та держави в суді. Таким чином, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, майже втричі зменшена кількість вирішених звернень даної категорії підтверджує законодавчі зміни функціональної спрямованості органів прокуратури стосовно так званих «загально наглядових» функцій, оскільки 30 вересня 2016 року в Україні діє прокуратура, яка згідно з частиною 3 статті 131-1 Конституції України, вправі застосовувати представницькі повноваження у суді лише інтересів держави у випадках і в порядку, що визначені законом», – зазначили також у прокуратурі.

«Із наведеної вище кількості звернень, які вирішені силами органів прокуратури області, лише 20 з них (або 0,5%) є зверненнями, які визнано обґрунтованими, а вимоги заявників, викладені у них – задоволено. Зазначене є також свідченням того, що має місце надходження великої кількості необґрунтованих звернень, доводи у яких спростовуються у межах їхнього розгляду», – повідомили також у прокуратурі.

««Своєю чергою, й надалі продовжують надходити звернення, розгляд і вирішення яких не належить до компетенції органів прокуратури. Зокрема, третина таких звернень (понад 2,4 тисячі), що надійшли упродовж п’яти місяців поточного року, скеровані до інших відомств для вирішення», – поінформували також у прокуратурі.

На підставі опрацювання оскаржуваних питань, які містяться у таких зверненнях, а також з метою забезпечення можливості до реального поновлення порушених прав громадян шляхом адаптації діяльності органів прокуратури до вимог Закону України «Про безоплатну правову допомогу», надаємо цикл роз’яснювальних бліц-публікацій, які містять правову інформацію, консультації та роз’яснення правових питань», – повідомили також у прокуратурі. Подробиці – на її сайті.

 

dailylviv.com

До теми

12:35 23 вересня 2020 р.

Керівництво заводу на Львівщині крало метал десятками тонн

На Львівщині Служба безпеки України викрила керівництво ПрАТ «Львівський локомотиворемонтний завод», який входить до структури Укрзалізниці, на заволодінні майном підприємства.

Рубрика: Закон

22:55 22 вересня 2020 р.

За крадіжку автомобіля садитимуть у в'язницю: Президент підписав закон

Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до статті 289 Кримінального кодексу України щодо протидії незаконному заволодінню транспортним засобом» № 875-IX, який Верховна Рада ухвалила третього вересня 2020 року.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу