У прокуратурі Львівщини запевнили, що розглянули майже чотири тисячі звернень

14:50 6 червня 2017 р.

Упродовж січня-травня 2017 року до органів прокуратури Львівської області надійшли близько семи тисяч звернень.

Про це повідомили сьогодні, 6 червня, у прокуратурі Львівської області, де також поінформували: «Майже чотири тисячі (або 59%) звернень уже вирішено по суті, у тому числі 127, які надійшли від народних депутатів України. З вирішених переважають звернення з питань досудового розслідування – 2,5 тисячі, що становить 63%, з питань участі у кримінальному провадженні в суді – 369 (або 9%)».

«У той же час, лише 44 звернення, а це лише 1% від вирішених, це звернення з питань представництва інтересів громадян та держави в суді. Таким чином, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, майже втричі зменшена кількість вирішених звернень даної категорії підтверджує законодавчі зміни функціональної спрямованості органів прокуратури стосовно так званих «загально наглядових» функцій, оскільки 30 вересня 2016 року в Україні діє прокуратура, яка згідно з частиною 3 статті 131-1 Конституції України, вправі застосовувати представницькі повноваження у суді лише інтересів держави у випадках і в порядку, що визначені законом», – зазначили також у прокуратурі.

«Із наведеної вище кількості звернень, які вирішені силами органів прокуратури області, лише 20 з них (або 0,5%) є зверненнями, які визнано обґрунтованими, а вимоги заявників, викладені у них – задоволено. Зазначене є також свідченням того, що має місце надходження великої кількості необґрунтованих звернень, доводи у яких спростовуються у межах їхнього розгляду», – повідомили також у прокуратурі.

««Своєю чергою, й надалі продовжують надходити звернення, розгляд і вирішення яких не належить до компетенції органів прокуратури. Зокрема, третина таких звернень (понад 2,4 тисячі), що надійшли упродовж п’яти місяців поточного року, скеровані до інших відомств для вирішення», – поінформували також у прокуратурі.

На підставі опрацювання оскаржуваних питань, які містяться у таких зверненнях, а також з метою забезпечення можливості до реального поновлення порушених прав громадян шляхом адаптації діяльності органів прокуратури до вимог Закону України «Про безоплатну правову допомогу», надаємо цикл роз’яснювальних бліц-публікацій, які містять правову інформацію, консультації та роз’яснення правових питань», – повідомили також у прокуратурі. Подробиці – на її сайті.

 

dailylviv.com

До теми

22:00 24 лютого 2021 р.

Зміни до ПДР: дітей перевозитимуть по-європейськи

Уряд схвалив постанову КМУ «Про внесення змін до Правил дорожнього руху», що підвищують безпеку пересування дітей в автокріслах і вводять європейські підходи та правила перевезень.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу