У прокуратурі Львівщини запевняють, що не тиснули на працівників ЛМР

16:20 22 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: gazeta.lviv.ua

Уже набрали законної сили 13 рішень судів, якими підтверджено законність розподілу та надання відомчого службового житла працівникам органів прокуратури.

«Інформація щодо тиску прокуратури на працівників Львівської міської ради є провокативною та не відповідає дійсності», – запевнили сьогодні, 22 квітня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли подробиці:

«У зв’язку із розповсюдженням у ЗМІ неправдивої та перекрученої інформації щодо надання службового житла працівникам прокуратури, з метою роз’яснення цього питання прокуратура Львівської області повідомляє:

«Згідно з вимогами Закону України «Про прокуратуру» (в старій та новій редакціях) передбачено як соціальну гарантію забезпечення місцевими органами влади працівників прокуратури жилим приміщенням. Відтак, Львівською міської ради у 2006 році укладено угоди про будівництво будинку на проспекті Червоної Калини у Львові для покращення житлових умов працівників органів прокуратури. При цьому, будівництво проводилось секційно, а квартири передавались поетапно.

Упродовж 2012-2013 років 31 квартирі Львівською міською радою надано статус службових та передано їх прокуратурі області для розподілу між працівниками, які не мають помешкання або потребують поліпшення житлових умов у Львові. Проте, з 2013 року Львівською міською радою не видано ордерів на вселення у зазначені службові квартири, що стало підставою для звернення прокурорів до судів з метою захисту своїх житлових прав.

На цей час уже набрали законної сили 13 рішень судів, якими підтверджено законність розподілу та надання відомчого службового житла працівникам органів прокуратури. Також, судом зобов’язано департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради видати згадані ордери для вселення. Ще 15 справ перебувають на розгляді у суді.

Водночас, у зв’язку із невиконанням зазначених рішень суду, за зверненнями органів державної виконавчої служби органами Національної поліції проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом ухилення посадовців зазначеного департаменту ЛМР від виконання чотирьох рішень судів про видачу ордерів на вселення. Відтак, у рамках провадження посадові особи міської ради викликаються, відповідно до вимог кримінального процесуального законодавства, для проведення слідчих дій.

Наголосимо, що предметом досудового розслідування є виключно обставини навколо умисного невиконання судових рішень щодо видачі саме спеціальних ордерів на службові квартири. Жодних «умов» чи «вимог» зі сторони органів прокуратури до міської влади щодо приватизації житла не висловлювалося.

Водночас, 21 квітня на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради депутатський корпус не підтримав ініціативу щодо скасування рішення виконавчого комітету ЛМР про надання статусу службового житла для працівників прокуратури».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини