У Львові зауважили алкоголь у вітринах 154 крамниць

17:40 15 липня 2016 р.

  • 0


Фото: varianty.lviv.ua

У міськраді пригрозили порушникам закону штрафами.

«Львівська міська рада зменшує вплив пропаганди алкоголю серед молоді шляхом заборони оформлення віконних вітрин продукцією алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об'єктах торгівлі та малих архітектурних формах», – запевнили сьогодні, 15 липня, в прес-службі ЛМР, де також розповіли подробиці:

«Від початку року підприємцям скеровано 154 вимоги прибрати алкогольну продукцію з вітрин, 68 з яких уже виконали, а 21 – у процесі виконання. Однак не всі дотримуються закону, тому станом на сьогодні є 65 протоколів про адміністративне правопорушення.

Начальник сектору нагляду за станом благоустрою Марина Кустова повідомила: «Працівники КП «Адміністративно-технічне управління» постійно відслідковують факти порушень «Правил благоустрою Львова» та реагують в межах повноважень. Частина підприємців з розумінням ставляться до наших вимог та негайно змінюють оформлення вітрин. Однак, поодинокі суб’єкти господарювання ігнорують звернення нашого підприємства – не усувають виявлених порушень та припускають такі самі при відкритті нових торгівельних точок. У результаті на керівників деяких підприємств складено понад 50 протоколів про адміністративне правопорушення». 

Зауважимо, що при не виконанні вимоги порушників притягуватимуть до відповідальності згідно статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Стаття передбачає накладання адміністративних стягнень розміром 850 до 1700 гривень на посадових осіб та від 340 до 1360 гривень на громадян.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:49 5 червня 2020 р.

"Муніципальна варта" Львова в робочий час за готівку охороняла приватні об'єкти

Комунальне підприємство міськради "Муніципальна варта" за бюджетний кошт повинно було забезпечувати охорону важливих та інфраструктурних об'єктів міста. Однак, насправді, часто за готівку, охороняли об'єкти на приватне замовлення.

Рубрика: Закон