У Львові зауважили алкоголь у вітринах 154 крамниць

17:40 15 липня 2016 р.


Фото: varianty.lviv.ua

У міськраді пригрозили порушникам закону штрафами.

«Львівська міська рада зменшує вплив пропаганди алкоголю серед молоді шляхом заборони оформлення віконних вітрин продукцією алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об'єктах торгівлі та малих архітектурних формах», – запевнили сьогодні, 15 липня, в прес-службі ЛМР, де також розповіли подробиці:

«Від початку року підприємцям скеровано 154 вимоги прибрати алкогольну продукцію з вітрин, 68 з яких уже виконали, а 21 – у процесі виконання. Однак не всі дотримуються закону, тому станом на сьогодні є 65 протоколів про адміністративне правопорушення.

Начальник сектору нагляду за станом благоустрою Марина Кустова повідомила: «Працівники КП «Адміністративно-технічне управління» постійно відслідковують факти порушень «Правил благоустрою Львова» та реагують в межах повноважень. Частина підприємців з розумінням ставляться до наших вимог та негайно змінюють оформлення вітрин. Однак, поодинокі суб’єкти господарювання ігнорують звернення нашого підприємства – не усувають виявлених порушень та припускають такі самі при відкритті нових торгівельних точок. У результаті на керівників деяких підприємств складено понад 50 протоколів про адміністративне правопорушення». 

Зауважимо, що при не виконанні вимоги порушників притягуватимуть до відповідальності згідно статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Стаття передбачає накладання адміністративних стягнень розміром 850 до 1700 гривень на посадових осіб та від 340 до 1360 гривень на громадян.

dailylviv.com

До теми

13:20 27 лютого 2021 р.

Поблизу джерела на вул. Замковій у Львові викрили закладника наркотиків

26 лютого оперативники кримінальної поліції Львівського районного управління поліції поблизу джерела на вулиці Замковій виявили чоловіка, який саме робив закладки наркотичних речовин.

Рубрика: Закон

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу