У Львові затримати розповсюджувачів наркотичних речовин

09:30 11 лютого 2019 р.

  • 0
  • 540


Фото: facebook.com/lvivpolice

Затримати закладників наркотичних речовин вдалося завдяки співпраці поліції та громади.

Про це повідомили в понеділок, 11 лютого, в управлінні патрульної поліції Львівської області, де також розповіли: «Патрульні отримали вчора ввечері виклик на вулицю Личаківську де молоді люди, зі слів заявника, щось ховали в кущах біля під’їзду. Ця інформація надійшла активістам, а ті її, не гаючи часу, передали патрульним».

«Невідомі спробували зникнути з поля зору, але їм не вдалося. У хлопця з дівчиною виявили 13 фасованих пакетиків, ймовірно, з наркотичною речовиною, ізоленту та ваги. 18-річна дівчина повідомила, що вони – так звані закладники наркотичних речовин, яку продають через інтернет. На місце події викликали слідчих», – поінформували також в управлінні патрульної поліції Львівської області та опублікували фотосвідчення.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:08 22 квітня 2019 р.

Поліція зафіксувала 1245 повідомлень про порушення виборчого законодавства

Голова Національної поліції України Сергій Князєв зазначив, що впродовж 21 квітня до органів поліції надійшло 1245 заяв, пов’язаних з виборчим процесом. Під час проведення першого туру таких звернень було 2467. Найбільше повідомлень зафіксовано в Дніпропетровській області, Києві та на Донеччині.

Рубрика: Закон

  • 0
  • 201

12:30 22 квітня 2019 р.

На Львівщині оштрафували директора ТзОВ за викид забруднюючих речовин

Працівники Державної екологічної інспекції у Львівській області провели планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства товариством з обмеженою відповідальністю «Корисні технології».

Рубрика: Закон

  • 0
  • 450