У Львові затримали військову, яка пропагувала сепаратизм

00:10 16 квітня 2016 р.

Фото до новини


Фото: зі сторінки СБУ в інтернет-мережі «Facebook»

Жінка, що мала доступ до секретної інформації, закликала у соцмережах до насильницької зміни конституційного ладу та ухилення від мобілізації.

«Співробітники Служби безпеки України викрили у Львові військовослужбовця, яка пропагувала сепаратистські ідеї в російських соціальних мережах – повідомили 15 квітня в СБУ, де також розповіли подробиці:

«Жінка, що мала доступ до секретної інформації, поза службою розповсюджувала у мережі російські пропагандистські штампи, агітувала за розширення території так званої «новоросії», відкрито підтримувала існування терористичних псевдоутворень «ДНР/ЛНР». Військовослужбовець також у соцмережах закликала до насильницької зміни конституційного ладу та ухилення від мобілізації.

Співробітники спецслужби встановили особу жінки, яка залишала коментарі під чужим прізвищем та за сприяння військової служби правопорядку затримали її. Під час обшуків за місцем проживання зловмисниці правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку з доказами антиукраїнської діяльності. 

Відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 109 Кримінального кодексу України. Перевіряється інформація про можливі факти розголошення військовослужбовцем державної таємниці. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії».

Про це повідомили 15 квітня на сторінці СБУ в інтернет-мережі «Facebook». Як інформував «ЩЛ», 4 квітня у Львові затримали жінку-прикордонника, яка була адміністратором антиукраїнських груп у соцмережах.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів