У Львові затримали батька за знущання над донькою

14:00 4 липня 2016 р.

  • 0


Фото: advocat-cons.info

Отримано дозвіл суду на поміщення підозрюваного до психіатричного закладу для проходження судово-психіатричної експертизи.

«Львівською місцевою прокуратурою №1 забезпечується процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом знущання батька над своєю 12-річною донькою», – повідомили сьогодні, 4 липня, в прес-службі прокуратури Львівської області, де також розповіли подробиці:

«Встановлено, що громадянин Г. впродовж 10 років утримував у Львові малолітню доньку в нелюдських, антисанітарних умовах, мордував та вчиняв розпусні дії стосовно неї, що за висновками експертів призвело до розладів психіки у дитини. На даний час горе-батька затримано, йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 156 ( розбещення малолітньої особи батьком), частиною 2 статті 126 ( побої і мордування, вчиненні з метою залякування потерпілого) та статтею 166 ( злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною) КК України. Згідно з чинним законодавством, затриманому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до восьми років.

За погодженням процесуального керівника Львівської місцевої прокуратури №1 затриманому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, з одночасним визначенням застави у розмірі 55 тисяч гривень. Зважаючи, що вказана особа підозрюється у вчиненні насильницьких дій відносно малолітньої особи, таке рішення суду прокуратурою оскаржено.

Крім того, за клопотанням прокурора отримано дозвіл суду на поміщення підозрюваного до психіатричного закладу для проходження судово-психіатричної експертизи. На даний час у вказаному кримінальному провадженні триває, окрім іншого досліджується питання повноти вжитих заходів до припинення знущання з дитини органами і службами у справах дітей уЛьвові». 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

14:49 5 червня 2020 р.

"Муніципальна варта" Львова в робочий час за готівку охороняла приватні об'єкти

Комунальне підприємство міськради "Муніципальна варта" за бюджетний кошт повинно було забезпечувати охорону важливих та інфраструктурних об'єктів міста. Однак, насправді, часто за готівку, охороняли об'єкти на приватне замовлення.

Рубрика: Закон